Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elutazzak hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazzak hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel eddig kétszer találkoztam. Először ő jött el az én városomba, utána én utaztam el hozzá.

Ma is megbeszéltük, hogy találkozunk, de nem vagyok benne biztos, hogy én menjek el hozzá. (Múltkor elkövettem azt a “hibát”, hogy felmentem a lakására de nem történt semmi, mégis rosszul érzem magam miatta, nem akarok könnyűvérűnek és könnyen kaphatónak tűnni)


Olyan szempontból neki nehezebb, hogy nincs autója és nem tud magyarul szóval a tömegközlekedés kicsit nehezebb neki.


Elvileg ma dolgozik szóval csak késő délután tudnánk találkozni de nem szeretnék ottaludni nála. Nem tudom, hogy elmenjek-e. Szüleim így is ki vannak akadva, hogy minek utazgatok egy fiú miatt 😣


20/L



2020. okt. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Félúton valahol?
2020. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy két külön városban lakunk ami kicsit messze van szóval így is-úgyis útra kellene kelni, akkor meg már oda is tudnék menni hozzá 😅


Inkább az a bajom, hogy nem akarok ilyen könnyen kaphatónak tűnni, hogy én megyek hozzá 😣

2020. okt. 23. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj, csináljatok vmi közös programot. Nem kell felmenni hozzá. Tök jó idő van, lehet sétálni, kirándulni.

De ha sokáig dolgozik, akkor nem mennék ma. Nem tudom, mennyi az út, de 1 órás találkáért nem utaznék órákat. Inkább, ha mindketten ráértek.

2020. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan 20 perc vonatútra lakik tőlem, szóval nem olyan messze^^
2020. okt. 23. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő is tud jönni. A nyelv se kifogás.
2020. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!