Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá szüleim hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá szüleim hogy a ballagáson utáni hétvégén elutazzak 200km-re, hogy találkoztak a barátnőmmel először?

Figyelt kérdés

A barátnőm és a családja elvileg a ballagásona jöttek volna, de végül apukája nem engedi hogy eljöjjön.Első találkozásunk tervei itt érték véget.😞Hogyan vegyem rá a szüleim hogy én elmehessek hozzá, legalább csak egy napra? Nagyon fontos ez most nekem, mert ez így, bocsánat de k**** jó szar érzés. Nem éreztem így még senki iránt.😖 Csak 1 napot szeretnék vele eltölteni, csak egyet 😔 De ő nem jöhet el hozzám😞 Nagyon szeretem őt❤Kérlek segítsetek.

Köszönöm.

14 éves vagyok,a barátnőm 15.


2017. jún. 7. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

ha egy találkozást alig tudtok meg oldani akkor szerintetek van értelme a dolognak??

nagyon rossz táv kapcsolatba élni főleg ha nem tudjátok meg oldani a találkozás részt


szerintem szimplán ülj le és mond el neki hogy szeretnél találkozni vele

2017. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben volt és terveztük a találkozást és ma mondta az apukája hogy nem jöhet.😞
2017. jún. 7. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én őszintén megmondom én se nagyon engednélek el: nagyon fiatal vagy még, nem ismered a lányt csak neten keresztül, nem ismered a szüleit


Szerintem ilyen korban még ráér egy barátnő, de ha te még is ugy érzed hogy szereted akkor max csak neten mehet ez tovább

2017. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, már akinek😒
2017. jún. 7. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:

De aranyos. :D A kor, amikor olyan szerelmes az ember, hogy bármit megtenne a plátói szerelméért. Sajnos öcsi esélytelen. 200km 4 óra út. Rengeteg és elég kölcséges is. Találsz te a városodban is szép lányt. Persze úgy se fogsz ránk hallgatni, mész a saját fejed után. Na majd évek múltán majd rájössz arra, hogy ez nem éri meg nektek és sok más mindenre is :)

18/f

2017. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemsokára meglesz a találkozás.Ugyhogy aki mondta a szakítást annak nem volt igaza.Meg ha szakítanék vele akkor az életét tenném tönkre mert ő már elköteleződött mellettem.❤Tudom furcsa kapcsolatban lévő ember vagyok.😞Kérlek ne trollkodjatok.
2017. jún. 10. 14:35
 7/8 anonim válasza:
én is így voltam, én soproni a barátnőm fehérvári, a szüleivel jöttek el várostnézni bemutatkoztam és leléptünk ketten sétválni megmutatni hol lakok ilyesmi.
2017. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező!


Nem trollkodik itt senki. Egy találkozás semmi. Majd ha hetente lejárkál hozzád, max akkor fog működni. A feleséged meg tuti nem lesz, fiatal vagy még, de majd megtapasztalod :)

2017. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!