Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírtam egy elég ismert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam egy elég ismert videósra és nyitott felém😂 Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Szóval még régebben bejelöltem egy fiú youtubert mert nagyon szimpi volt és vissza is igazolt. Már el is feledkeztem róla, viszont tegnap megváltoztattam a profilképem és belájkolta:D Na mondom egyszer élünk rá írok. Visszaírt kérdezte honnan ismerjük egymást. Mondom nem ismerjük de ismerhetnénk😏😏 Erre fél napig nem írt, de ma reggel visszairt hogy hat az lehet, szoval benne lenne😂 O elvileg most lett 25 en 19 vagyok. Es most csak visszadobta az ismerkedesbe a labdat most nem tudom mit lepjek, nem akarok kis rajongonak se tunni, mert sztem napi szinten kap ilyeneket, de meg kene probalni😁

2020. nov. 18. 10:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Összejöttél má magaddal zolika, ne itt olcsósítsd a reklámodat, jó?
2020. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
xd en csak viccelodtem, de nem Zozo vagyok
2020. nov. 18. 21:12
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor ez egy kamu kérdés....
2020. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Esküszöm nem az de mindegy
2020. nov. 19. 07:21
 15/19 anonim ***** válasza:
Na, hogy alakul kapcsolatotok? :D
2020. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Leláttamoztam😂 Most én nem fogom elhivni az biztosxd
2020. nov. 19. 09:38
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy 19 az biztos.
2020. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban naponta kap ilyeneket, és jó eséllyel néha taknyosra szopat egy-egy lányt aki azt hiszi, hogy ő a kiválasztott."

De a nőknek pont az a jó, ha egy férfi naponta kap ilyeneket és népszerű. Ez növeli az értékét a szemükben. Csak a férfiaknak ellentmondásos ez.


"Es most csak visszadobta az ismerkedesbe a labdat most nem tudom mit lepjek"

Nem tudom, szerintem akármit írsz kb. mindegy.

2020. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a youtubereket a pokol tüzére küldeném. 😈😈😈
2021. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!