Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mikor van itt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor van itt az ideje az első randinak? Még nem késő?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hónapja ismerkedek egy lánnyal akivel nagyon jóban is vagyok, de még nem jutottunk el odáig, hogy eljön velem randizni és én ettől félek, hogy késő lesz és elbukom a lehetőséget. Mi az amit egy ilyen helyzetbe leginkább tenni kéne? (tudom, hívjam el valahova talizni), de azt hogyan kéne?
2020. nov. 30. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most van itt az ideje, és nem tudom mit görcsölsz rajta, egyszerűen kérdezd meg, hogy nincs-e kedve találkozni/elmenni valahova..
2020. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy nem most van a legjobb alkalom rá (értsd; hideg van, csak elvitelre lehet kérni mindenhol mindent). Ha tudsz olyan programot, aminél ez nem gond, akkor hívd el, most rögtön egyáltalán nincs korán! Ha tanácstalan vagy, kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve elmenni veled kajálni (ha van kedvenc helye, akkor eleve úgy tedd fel a kérdést, hogy mondjuk ,,Lenne-e kedved eljönni velem a(z) XY-ba, ha újra nyitva lesz?”)!
2020. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy a város akkor kávé, tea bármi és egy jó séta a naplementében... már ha a lány is szeretné
2020. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!