Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem, de a barátnőmme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem, de a barátnőmmel kavart régen?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm roma kb.6 éve vagyunk legjobb barátnők de mostanába bármiről beszelünk állandóan azt kapom én nem tudok ugy gondolkodni mert én magyar vagyok és mivel ő roma teljesen mások vagyunk. Nem tudom hogy jött ez most neki de rosszul esik hogy így megkülönböztet főleg hogy elég sok mindenen mentünk át együtt. Volt egy fiú akivel beszélgetett meg kavart (a fiú annyira udvarias, vicces tényleg tökéletes) mondtam neki hogy jöjjenek össze de azt mondta neki nem kell mert magyar. És húzta az agyát miközben tetszik neki egy roma pali csak a palinak nem kell ő. Eltelt 2 hónap és beszélgettem a magyar palival és kicsit közelebb kerültünk de nem akarok vele talalkozni mert ezzel ugy érzem hátba támadnám barátnőmet hogy kavargattak. De annyira eltávolodtunk.... már nem is beszelünk. Nem értem miért kell igy megkülönböztetni az embert. Nálam kétféle ember létezik van a jó és van a rossz. Nem érdekel hogy kínai esetleg cigány, néger vagy ázsia de barátnőmnél úgy érzem mitha lenézne... a kérdés hogy nagyon gáz lennék ha találkoznék a palival? Nagyon sokat hivasoztunk de mégis kicsit rosszul érzem magam pedig barátnőmnek nem tetszik és nem szereti de akkor is... valami tanács?

2021. jan. 10. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

És milyen barátnő az, aki elfordul tőled csak azért mert magyar vagy?

Fa képnêl hagyott, nem beszél veled, szóval nem lenne joga megsértődni érte.

De ha ennyire érdekel, akkor keresd fel, beszélj vele hogy most akkor barátnők vagytok, vagy neki ennyit jelentett az a 6 év.

Aztán utána felhozhatod a srác kérdést is.

Viszont mivel neki az ég világon semmit nem jelentett a pasi, és ezután azt mondja, hogy zavarná, az szerintem nem éppen őszinte barátságot jelentene.

2021. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezért ne barátkozz cigánnyal. Hat évig elhitette veled, hogy kellesz neki, aztán bumm. Nyugodtan beszélgess a fiúval, kerüljetek közel egymáshoz, ne akadályozza a boldogságod a múltjuk, hiszen a lány nem is szerette.
2021. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem hátbatámadás, a barátnődnek nem is kellett a srác, csak szórakozgatott vele. Amúgy hogy lehetett 6 évig úgy a barátnőd, hogy úgy érezted, lenéz?
2021. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 körülbelül féléve érzem úgy hogy lenéz nem tudom mi történt hogy megváltozott. Csak azt nem akarom ha engedem hogy a srác közeledjen felém a barátnőmet teljesen elveszítem. Mert nem bírja már a srácot mert nyálasnak tartja meg az volt a baja hogy a srác mindent odaadott volna neki és azt mondta neki olyan nem kell akiért nem ő küzd. Csak addig kellett neki amíg megkapta volna és ennyi:(
2021. jan. 10. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Ezt már elvesztetted, mert veled is csak szórakozik, mint a fiúval. Az ilyen nem barát, ha te elfogadod, hogy cigány, akkor ő is fogadjon el téged feltétel nélkül.

Szerintem nyugodtan kezdj ki a fiúval, legalább lesz egy fiúd, ha már barátnőd úgy sincs.

2021. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan azért nem akarsz járni a fiúval, mert a "barátnődnek" talán szarul esne? Na és? Kit érdekel? Azzal jársz, akivel te akarsz, nem azzal, akit a barátnőd is bír
2021. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Főleg úgy hogy az állítólagos barátnője le se szarja.
2021. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!