Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Mit tegyek? A legjobb barátnőmmel már nem minden olyan mint régen. Valami tipp h hogyan legyen minden olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Legjobb barátommal nem rég egy kicsit eltávolodtunk egymástól mert elrontottam valamit és ő akkor mással barátkozott. Most pár hónapja már ugyanúgy mindent együtt csinálunk mint régen. Teljesen minden oké de én úgy érzem hogy nem vagyok olyan mint regen. Sokkal jobban szorongok hogy nehogy megint valami olyat mondjak amitől tönkretenném a barátságot. Sokkal kevésbé vagyok felszabadult. Régen órákon át tudtunk röhögni a semmin most meg csak sima hétköznapi dolgokról dumálunk.

2020. jún. 5. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A világ változik, ahogy az emberek is. Ezzel nem lehet mit csinálni.

"Ami elmúlik, soha nem jön vissza már" -- Máté Péter

2020. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem múlt el a barátság csak nem a legjobb volt de most újra az
2020. jún. 5. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
törés keletkezhetett a barátságban és szerintem idő kell ahhoz, hogy teljesen olyan legyen, mint rég. engedd el magad kicsit, mert a túlzott rágörcsölés sem tesz mindig jót.
2020. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hú egy cipőben járunk 😅
2020. jún. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!