Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csőváz! Szerintetek elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csőváz! Szerintetek elrontottam?

Figyelt kérdés
randiztam én egy nagyon szép lánnyal tavaly télen. első randi után mondta még találkozunk. Elhittem. Másnap vettem neki egy parfümöt. A csaj többet nem írt. Na most normális ha azt a parfümöt odaadom a következő barátnőmnek? Szerintem igen. De kivàncsi vagyok ti hogy vagytok ezzel.

2021. jan. 28. 08:14
A kérdező szavazást indított:
igen add oda kövi bulónak
ne legyél simp legyél pimp
64 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Persze, add oda. Csak a sztorit ne mondd el neki. Vagy fújd magadra :-D
2021. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ mester! azért magamra nem fújom ez mégis csak egy női méregdrága dior parfüm.
2021. jan. 28. 08:21
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Add oda a következőnek, esetleg anyukádnak szülinapjára :-)))
2021. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Inkább anyudnak add oda😅 Illetve ilyen hamar ne nagyon vegyél drága dolgokat, elhiszem, hogy kedveskedni akarsz, de túl rámenősnek tűnhetsz, vagy olyannak, aki pénzelni fogja őket, és egyik se jó..
2021. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de túl korán vettél drága ajándékot. 😅

Valószínűleg, a tavalyi beijedt (én is menekültem volna). 1 randi után még nem szokás drága ajándékot venni. Ha mindenképp megakarod ajándékozni, akkor elég egy szál rózsa vagy egy bonbon, táblacsoki kedveskedés képpen.

Ha pár napja jöttetek össze akkor még várj vele egy "kis" ideig, amíg tényleg kijelentitek, hogy együtt vagytok. Sok sikert.

2021. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van köszi a választ buta voltam. Majd odaadom a kövi barátnőmnek 1 hónap járás után. :)
2021. jan. 28. 15:31
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
mert miből gondolod, hogy a következő egy hónap járás után nem fog lelépni? :D
2021. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#5 neked is köszi szépen teljesen igazad van. megfogadom a tanácsokat köszi srácok
2021. jan. 28. 15:33
 9/24 A kérdező kommentje:
#7 mert rendbeteszem magam. új haj, új én, no és a pajeszt is levágom. úgy fogok kinézni mint a csajod álma puszi
2021. jan. 28. 15:36
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
új én-t nem lehet se kölcsönözni, se venni, mert a személyiségedből nem tudsz kibújni :) pusztán egy fodrász meg egy borotváltkozás után az ég világon semmi garancia nincs a következő randi sikerére, konkrétan még gyerek vagy az írásod alapján, inkább csináld meg a házid, mert holnap felelés lesz bioszból és magyarból
2021. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!