Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves srác vagyok.10.-be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves srác vagyok.10.-be járok és szerelmes vagyok.Hogyan valjam be?(többi lent)

Figyelt kérdés
New Yorkba laktam 2 évig és oda jártam oviba.Ott megismertem egy aranyos lányt.Egy csoportba jártunk.Jól összebarátkoztunk.Azóta is tartjuk a kapcsolatot.De amikor 10.-es lettem jött hozzánk egy új lány.Ő volt az akit Amerikában megismertem!Összeölelkeztünk és sírt a lány amikor meglátott.Szerelmes vagyok belé ovi óta.Hogyan valjam be neki?Hogy hívjam el randira?

2021. febr. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Amerikábúl ide gyütt?
2021. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pofon egyszerű: amikor meglátod, együtt vagytok, kérdezd meg, hogy ráér-e egyet sétálni. Ha éppen nem ér rá, akkor mikor lehetne? Aztán beszélgessetek a régi ovis időkről, mi lett veletek azóta, üljetek be egy cukrászdába, kávézóba (ami nyitva van a COVID idején). Aztán beszéljétek meg, hogy lesz-e másik találkozó.
2021. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esti mese... :)))
2021. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami Amerika:D
2021. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!