Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legkellemetlenebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkellemetlenebb dolog ami megtörtént veletek egy randin?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltük a helyszínt. Az idő annyi volt, hogy suli után. Csak ugye az ő sulija közelebb volt mint az enyém. Így nyilván én később értem oda. Mire oda értem sehol senki. Utána nem is tudom hogy oda mentem a buszhoz és szóltam neki hogy ott vagxok. Kb mint aki észre se akart venni. Hát mondom ilyen nincs. Tök gáz volt.

A másik meg szimplán kínos volt, nem tudtam feloldódni. Illetve a telefonját nyomkodta sokszor.

2021. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok még.

És az első még engem talált hibásnak, hogy én is olyan vagyok mint a többi. Csak átvertem. Ő meg ott várt rám és fagyoskodott, amikor nem is volt olyan hideg.

Illetve csak 5, max 10 percet kellett várnia.

Utána még össze találkoztunk véletlenül a plázába, és az volt a baja, hogy ránéztem. Xd

2021. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Egy nagyon cuki lánnyal találkoztam, a neten ismerkedtünk meg. Képcsere után csinos és szép lánynak tűnt, élőben viszont döbbenetesen szép volt, sokkal szebb mint a képen. És közvetlen, jó humorú, okos. Szinte azonnal beleszerettem. Elmélyülten beszélgettünk mindenféléről. Arról faggatott hogy mit nézek meg először egy lányon. Mondtam, hogy a szemeit, a kezeit, stb. És akkor mentünk sorba. Megkérdezte, hogy mit nézek meg konkrétan az ő szemén, mindezt mosolyogva hosszan a szemembe nézve. Elmondtam hogy mit és kérdezte, hogy akkor az ő szemei szépek? Igen, gyönyörűek.

És mit nézek meg az ő kezein? Elmondtam, hogy mennyire ápolt és finom a bőre. És akkor megfogja a kezeimet és kérdezi hogy akkor az ő kezei szépek és ápoltak, finom a bőre? Igen, nagyon is.

Majd folytatom, ugyanúgy ahogy ő is, közvetlenül, hogy azt is megnézem, hogy ne legyen túl szőrös a karja és közben tolom felfelé a pulcsija ujját, simítva a karját. A nagyon szőrös karját. Hát most nem kérdezte meg, hogy az ő karja tetszik-e.

Sajnos az idill azonnal elmúlt, hamarosan indulnia kellett haza, nem volt több randi.

Azt hiszem ez elég gáz volt. És életem hatalmas hibája.

Akkor is inkább a belsője fogott meg a külső csak ráafás volt, de megtanultam, hogy nem számít ha egy nő bárhol is szőrösebb az átlagnál. Bárcsak szerethetném őt, úgy szőrös karral.

Ha olvasod, akkor írj! :)

2021. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Véletlen elgáncsoltam a csajt, és letörött a foga.
2021. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Leestem a lépcsőről a citadelláról lejövet:DDD hál istennek azóta ő a párom, bár a mai napig előre megy hogy el ne essek🤣
2021. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Vidéken dolgoztam, kicsit elhúzódott a munka, és 200 kilométerről képtelen voltam időben odaérni a randira. A főnökömet küldtem el magam helyett, hogy a pasinak ne kelljen várnia. Jól elbeszélgettek, míg megérkeztem...
2021. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A többiek élményeihez képest igazán nem vészes: szottyos időben sétáltunk, és erőltette, hogy üljünk le egy vizes padra. Milyen romantikus is volt vizes üleppel, dideregve beszélgetni.
2021. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!