Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mostanában járok egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában járok egy lánnyal találkozgatni, viszont akármit veszek neki, annyit nem kapok, hogy köszönöm. Talán nem kedvel?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyen lánnyal együtt lenni? Félreértés ne essék, nem szakítanék vele amiatt mert nem köszöni meg, sokkal inkább az, hogy ez árulkodik arról, hogy legbelül esetleg nem kedvel? Azt érzem, mintha elvárná, hogy én fizetem neki. Egyszer nem hívott még meg, pedig lett volna sok alkalma rá. A legnagyobb bajom ezzel, hogy nem igazán fér bele a keretbe. Mekiben alkalmanként kb 2500 forintért eszik (jó drága dolgokat vesz). Mi lesz ha kifogyok a pénzből? Ha kifogytam már nem is kellenék neki?

2021. márc. 1. 23:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Mennyire van elkényeztetve ez a lány?
2021. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Eddig 2x voltam randizni, és kb 12 ezer forintomtól elköszöntem. (Igaz, ebből 4 ezer forint az én kajálásom). Kicsit soknak érzem, hogyan adhatnám a tudtára?
2021. márc. 1. 23:44
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem gazdag családból jön.
2021. márc. 1. 23:45
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Uhh.. Az tényleg húzós azért 😅
2021. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát igen... De ami a legrosszabb, hogy sosem kaptam annyit, hogy köszönöm.
2021. márc. 1. 23:47
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Bunkosag nem megkoszonni, ez olyan mintha alap lenne neki hogy te fizetsz plusz nem is hálás egyaltalan

Még az is eleg bunko dolog hogy nem eleg hogy te fizetsz de akkor mar megvetet olyan kajakat is amiket maganak nem feltetlen venne meg mert draga


Off

2021. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen, én is teljes mértékben azt érzem, hogy ő alapnak tekinti azt, hogy bármilyen kaja-pia költségét állom.
2021. márc. 1. 23:50
 8/26 A kérdező kommentje:
Ja és ami a leggázabb, hogy ő sosem hoz pénzt, tehát ha nálam nem lenne, ott lennénk a szrban.
2021. márc. 1. 23:53
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

A penznek fontos szerepe van pedig, es eleg tiszteletlen es halatlan veled a csaj ha ezt csinalja

Szerintem vagy megbeszeled vele hogy ez igy nem oké, meg hogy kepzeli ezt, mert te nem vagy pénzautomata. Vagy inkabb offolod

Marmint szerintem ha még nem is vagytok egyutt, meg csak randizgattok.. akkor mar elegge le tudod vagni hogy mihez hogy áll a csaj, es merlegeld mennyi eselye lenne kettotoknek

Hagyj meg neki egy sugardaddyt, es keress egy normalis lanyt

pl engem


18/l

2021. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld megbeszélni vele, hogy feleztek. De ne a találkán, hanem előtte. Ha pedig nem hajlandó rá, legalább tudod, hogy reménytelen eset, és nem pazarolsz rá több időt.
2021. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!