Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mostanában járok egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában járok egy lánnyal találkozgatni, viszont akármit veszek neki, annyit nem kapok, hogy köszönöm. Talán nem kedvel?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyen lánnyal együtt lenni? Félreértés ne essék, nem szakítanék vele amiatt mert nem köszöni meg, sokkal inkább az, hogy ez árulkodik arról, hogy legbelül esetleg nem kedvel? Azt érzem, mintha elvárná, hogy én fizetem neki. Egyszer nem hívott még meg, pedig lett volna sok alkalma rá. A legnagyobb bajom ezzel, hogy nem igazán fér bele a keretbe. Mekiben alkalmanként kb 2500 forintért eszik (jó drága dolgokat vesz). Mi lesz ha kifogyok a pénzből? Ha kifogytam már nem is kellenék neki?

2021. márc. 1. 23:42
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Hát,a gyk nem engedné a csúnya szavakat..

Én mondom el van kapatva,csak pénzedért szeret.

Szakís vele,én inkább megmondom őszintén.

2021. márc. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem nem rossz hosszútávú lecke ez: máskor ne fizess bármit ki szó nélkül. :D
2021. márc. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
#22 ennek a lánynak meg egyáltalán ne fizessen semmit innentől kezdve
2021. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Na, hogy álltok most? Mi lett azóta?
2021. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk rosszban, de már nem beszélünk.
2021. máj. 17. 19:21
 26/26 anonim válasza:
100%
Hogy esett neki, hogy nem fizetsz neki dolgokat?
2021. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!