Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Mi az a szöveg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi az a szöveg, amivel ha rátok ír egy lány, az fix betalált?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit már kinéztem magamnak, eléggé szimpatikus így látásból, láttam személyesen is, de a korona miatt nem tudnék személyesen odamenni, és fontolgatom a ráírást. Nem nézek ki rosszul, szerintem kifejezetten jól, több fiú és érdeklődik irántam, de ha nem viszonzom nem hülyítem, ő pedig tudtommal szingli és egy évvel idősebb nálam. Viszont egy szia mizuval nem hiszem hogy sokra megyek. Valami olyan kéne, amivel tényleg felfigyel rám. Rendes, hosszútávú kapcsolatot akarok, nem pedig egy kalandot/kavarást. Tippek? 16L
2021. márc. 4. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha bejössz neki, akkor egy kis túlzással azt is írhatod, hogy töltött káposzta. Ha meg nem, akkor hiába bármi szöveg. Ha van valami kép róla, akkor azzal kapcsolatban is írhatsz valamit.
2021. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szia,már régóta elszeretném mondani hogy bejössz- NÁLLAM betalálna ha szép a lány.
2021. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
76%
Legyél önmagad. Ha nem őrült a srác biztos megörül majd. 99%
2021. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Írd meg neki, hogy láttad őt meg mittom én, azt nagyon szimpinek tűnt stb stb, és hogy lenne-e kedve beszélgetni/ismerkedni.
2021. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj valami vicceset írni a storyjára
2021. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Semmi extrát nem várok, csak írjon rám őszintén valaki.
2021. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Próbálj meg valami egyedit írni neki, pl valamit emelj ki az egyik képéből ha van fent és abból pl már ki tud alakulni egy beszélgetés, vagy ha tudod hogy szarkasztikus akkor próbálj meg úgy irónikusan ráírni, imádni fogja, a lényeg, hogy mindenképpen egyedi "szöveggel" próbálkozz és add önmagad.
2021. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de azért válaszolok. Szerintem olyat írj, amire felkapja a fejét. Csak pár szó is elég, annyi a lényeg, hogy reflexből válaszoljon rá.


Pl.: "Az egyik képeden van egy szerintem elég fura, de egyben érdekes dolog..." (Írtam már ezt párszor fiúknak)


Az ember kíváncsi, így 95% az esélye, hogy rákérdez. Picit húzhatod is az agyát, hogy nem mondod el egyből. Ezek után adhatsz egy félig kielégítő választ, amivel megint kíváncsivá teszed. Ezzel a trükkel érdekesnek tűnhetsz, de biztos amúgy is az vagy.:)

2021. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!