Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejön ez a szöveg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejön ez a szöveg a lányoknál?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy tetszik egy lány, látásból ismerem, és ráakarok írni. Nem nagyon találkozom vele, ezért mindenképp interneten van lehetőségem. Hát van egy szövegem, amit legelsőnem írnék, ez a következő: " Szia! Látom, hogy van 80 közös ismerősünk, talán mi is lehetnénk azok, hogy növeljük a Facebook algóját" Aztán erre reagálva valamit, és rátérnék a lényegre, ezzel a szöveggel: "Őszintén,nagyon rég fontolgatom, hogy rád írjak, nem akarok egy kis Facebook-on menősködő selyem fiúnak tűnni, de mivel nem láttam jobb lehetőséget, gondoltam megpróbálom. Nem szerettem volna egy tipikus: "Szia, na mizu?" szöveggel nyitni, hisz ha még nem ismerjük egymást, miért érdekelne, hogy mi újság veled... őszintén, én is megkaptam már párszor, de minek a sok mellébeszélő szöveg, csajozós duma stb. Lényegre térve szimpatikus vagy és szeretném ha ismerkednénk, mondhatnám azt is hogy tetszel, viszont ez csak a külső, ami gyönyörű csalódás is lehet, de erről később még beszélünk..." Na hát ennyi lenne, kíváncsi vagyok lányok véleményére is. Előre is köszi!
2020. aug. 30. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl megnyerő,kicsit idiótának tűnne az illető számomra,ha így írna rám.
2020. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na és akkor mi lenne a megnyerő?
2020. aug. 30. 09:03
 3/16 A kérdező kommentje:
Más vélemény, tanács?
2020. aug. 30. 09:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból nem írnék vissza az elsőre. Kicsit túspilázod a dolgot.
2020. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok

Szerintem valami személyesebbet írj és sokkal lazábban

Mint például:

"Szia már régóta gondolkozom azon rád írjak e, nagyon szimpatikus vagy és (itt leírhatnál valami tulajdonságát pl nagyon tetszenek a szeplőid stb), örülnék ha beszélgetnénk."

2020. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valaki valami jó frappáns nyitoszöveget tudna ajánlani?
2020. aug. 30. 09:38
 7/16 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha az első szöveget hanyagolnám, és a másodikkal kezdeném a beszélgetést?
2020. aug. 30. 09:40
 8/16 anonim ***** válasza:
a "...de erről később még beszélünk..." részt nem nagyon vágom, hogy miért
2020. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez a vége maradjon le?
2020. aug. 30. 09:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Úgy jobb volna
2020. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!