Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinderről mi a tapasztalatotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről mi a tapasztalatotok? Akik tindereznek azok szexre vágynak? 22/L

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 01:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Jah. Nagyresze kamu
2021. márc. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 András y válasza:
90%
Szerintem igen.
2021. márc. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Nagy részük igen.
2021. márc. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
90%

Nekem mesélték hogy nagyobb részben alkalmi szex kereső, sőt halottam vannak akik alkalmi szexpartnerekből csoportot csináltak, 4-5 fő 2 fiú, 3 lány, azzal fekszenek össze akivel akarnak.


Még sosem tindereztem, de csak rosszat halottam róla, én inkább szólítanék le egy lányt buszon, szerintem még úgy is nagyobb esélyem lenne hosszútávú kapcsolatot találni mint bárhol online.

22/F

2021. márc. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Van ott mindenféle. Legnagyobb részt csak szórakoznak az emberek meg unatkoznak, nemakarnak semmit.
2021. márc. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
A tinder az egy szexpartnerkereső, bárki mármit is mond :) tudom, sokan azt hazudják hogy nem arra használják, meg összejöttek, stb, de ez egy szexpartnerkereső és kész.
2021. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki szexre vágyik, csak a körítés más.
2021. márc. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Az biztos, hogy szexre vágyik mindenki a Tinderen. Gondolom te is vágysz rá,hiszen férfiakkal szeretnél ismerkedni. Ha pedig valakivel találkoznál, aki tetszik neked, gondolom csalódott lennél, ha ő nem vágyna a szexre.

Egyébként én a Tinderen jöttem össze a párommal, össze is költöztünk azóta, és köszönjük szépen, minden rendben, szeretetben éldegélünk.

2021. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Vegyesen. Általában a leírásból vagy az első beszélgetésből kiderülnek a szándékok.
2021. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Bevallom, én nekem soha nem volt türelmem hozzá. Kb életem során 10x regisztráltam be újból és újból de soha nem találtam ott olyan embert akivel hosszabb távon tudtam volna legalább csak társalogni. És nem vagyok begyepesedett egyáltalán de amit én tapasztaltam hogy a legtöbb lány ott vagy csak az insta likeok miatt van fent és promózzák magukat vagy egyáltalán nem használják. Illetve nem úgy ismerkednek hogy na tényleg szeretnék beszélgetni valakivel hanem amolyan "félválról" veszik. Nem azt mondom hogy komolyan vegyék én se veszem de legalább erőt tennének a beszélgetésbe..szóval nekem ez a nézőpontom és tapasztalatom.
2021. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!