Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinderről mi a tapasztalatotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről mi a tapasztalatotok? Akik tindereznek azok szexre vágynak? 22/L

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 01:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem Tinderezek mégis vágyom a szexre! f.
2021. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
80%

Barátnőim unszolására eredetileg én is szexpartner keresés céljából regisztráltam fel, és elég hamar kiszűrtem, hogy ki az aki tényleg csak a szex miatt van fent és ki az aki kapcsolat céljából. 3 hónap tinderezés és 1 fiú után találtam egy srácot, aki úgy kezdte a beszélgetést hogy előre leszogezi nem szexet akar. És a mai napig együtt vagyunk. Lassan 2 éve hogy először beszélni kedztünk.

20L

2021. márc. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
Pár hónappal ezelőtt én is regisztráltam, de nem szexpartnert kerestem hanem kapcsolatot, gondoltam hátha akad ott valami. Kb a regisztrációm után két nappal jobbra húztam a jelenlegi páromat, és azóta is tök faszán működik minden.
2021. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalataim is egybevágnak 10-es által írtakkal. Bármily meglepő férfiként normális kapcsolatot próbáltam keresni.

A szexpartnert kereső nők kifejezetten nem jönnek be, számomra épp annyira nem izgalmasak, mint a túlzottan bevállalós exhibicionisták. Úgyhogy rájöttem nem nekem való. :D

2021. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
67%

Tinderen csak dagadt és öreg pihhcsák jelölnek vissza. Mondjuk elég rút fejem van az tény. De olyan jól jönne amolyan huszonéves kis kinyalt suna. Egész nap csak szoptatnám aztán... Megengedném neki hogy elverje a gúnár nyakát.


30/F

2021. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

Az online ismerkedés elveszi mindkét féltől az első benyomás lehetőségét. Az ember le van redukálva a felszínes dolgokra, amiről persze bármit lehet hazudni. Méltánytalan hátrányba kerülsz az ügyeskedőkkel szemben. A kulturált ismerkedés bármilyen személyes formájában több bensőségesség van, mint a jobbra-balra húzogatásban.


Sikersztorikkal meg azért nincs értelme példálózni, mert az igencsak a kivétel. Mindegyik Tinderes párkapcsolatra jut ezer megaláztatás. Azzal az emberek nem dicsekednek.

2021. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak olyanok is, akik szexre vágynak tinderen, vagy akik komoly kapcsolatot keresnek. De én azt tapasztaltam, hogy a legtöbben inkább csak instagram követőket gyűjtenek. Illetve sajnos sok profilról leginkább ez jön le. 29/F
2021. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
a francokat szexpartner kereső... sokkal inkább unaloműző degenerált nőknek. Vagy instakövető toborzó. Már ha azt nézzük mi is folyik ott valójában, mert ha úgy nézzük mi folyna ott ha tényleg az történne amit a férfiak akarnak akkor lehet csak szexpartner kereső lenne. Mondjuk nem értem akkor miért ide regelnek, vannak direkt szexpartner kereső oldalak ahol tényleg szexelnek egymással az emberek, én is regeltem egy olyanra csak miután csak férfiak írtak rám megijedtem és azóta vissza sem mentem...
2021. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
mondjuk ha tinder moderátor vagy admin lennék simán törölném az olyan nőket akik komoly kapcsolatot keresnek, mert csak rontják az egész app színvonalát... vannak kifejezetten párkapcsolat kereső oldalak, menjetek oda, tizen-huszonévesen még ne akarjon már minden nő férjet vadászni omg, ennél még a férfiak üzenetei is üdítőbb volt pedig heteró vagyok
2021. márc. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
37%
Badoo-ztam nem tindereztem, de lényegében ugyan az.. 2 éve együtt élek egy "match"-emmel. Viccet félre téve imádom a párom, minden szempontból ő a legjobb aki történhetett velem, és az app nélkül valószínűleg sose ismerkedtünk volna meg. Nyáron leszünk 3 évesek. Még annyit hozzátennék, egyből lejön ki az aki komolyan gondolja és ki akar csak szexet. 25/L
2021. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!