Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel találkozgatunk, elvagyunk, de nem biztos, hogy összejön velem, pedig adnám nagyon, neki viszont szüksége van egy 'összehasonlításra', ami azt jelenti, hogy egy másik lánnyal is kb ezen a szinten jóba van vele is csinálja ugyan azt amit velem. Eleinte tökre úgy voltam vele, hogy ki a fszt érdekel ez, úgyis velem jön össze. Ma már nem tudok annak örülni, ha velem lenne. Inkább kívánom, hogy ne, de tudom hogy valamilyen szinten szükségem van rá. Csak már 4-5 hónapja húzza ezt és nem esett annyira soha jól. Beleuntam ebbe már, de feladni nem akarom. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

2021. ápr. 1. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhajtanám. Önbecsülés is van a világon.
2021. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudja mit akarsz és érzel? Ő mit akar? Ezek függvényében választás elé állítanám
2021. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő még nem tudja mit akar, de mostmár én sem.
2021. ápr. 1. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint nem téged akar
2021. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem ez nagy toxikusnak tűnik a srác részéről.Sztem, ha most veled is jön össze... Nem hiszem, hogy jól jársz vele.
2021. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem jönnék össze vele, hasonlítgasson össze akit akar, de engem elfelejthetne, ez nevetséges a részéről.
2021. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért van rá szükséged? Mit tud ő amit nem tud egy másik olyan fiú akinek egyértelműen CSAK te kellenél? 🙄
2021. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!