Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne elérni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elérni hogy egy “rossz fiú”-nak tetszen egy külsőre “jó kislány”?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 17:29
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
71%

Ismerős a szitu, mesélek valamit :)

Rossz fiú alatt én ezt értem: fuckboy stílus, húzza az agyad, suliból lóg, minden rosszban benne van stb

Én meg egy igaz jó kislány vagyok ami azt jelenti, hogy: vékony hang, nem hivalkodó kinézet kicsit stréber, olvasok, éneklek, 3 hangszeren játszok, érdelek a művészet.. na nem épp laza vagyok...


Nos valahogy én mindig a rossz fiuknak jövök be és nekem is ők. Magamat adom. Szerintem tetszik nekik a “tisztaságom” és vonzza őket ez a kicsi prüdéria. Viszont találd meg az arany középutat. Nem szabad a “jó”ságot sem túlzásba vinni. Legyen benned egy kis huncutság egy kis sunyiság.


Pl a mostani fiúm is “rossz fiú” 2 évet járt utánam persze más vasat is tartott a tűzben, aztán lassan egy éve lesz hogy közelebbról meismertük egymást és mot volt 6 hónapja hogy együtt vagyunk. úgy ismert meg mint aki nem iszik cigizik, de volt, hogy kivettem a szájából a cigit és beleszívtam, azt mondta ez nagyon hot pillant volt. nos ilyen huncut sunyi dologra gondolok.

Légy önmagad, ha kérdésed van nyugodtan írj :)

2021. ápr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd nagyon ezt a tetszeni vágyást!


Esetleg, ha egy rövidtávú, a szexualitást középpontba helyező kapcsolatra vágysz !


Más esetben felejtős.


( Nekem apám ilyen "rosszfiú" volt, de nagyon vonzó megjelenésű. Cigit, piát rendesen fogyasztotta.Állandóan a kocsmában volt, otthon is nagyrészt részeg volt. Meg is vert majdnem bennünket. 3 éves koromban otthagyott, kb. 40 éves korában meghalt. Akkorra "agyonitta" magát. Kicsit "rosszalkodott". 😭)

2021. ápr. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
49%

Ha érdekel megírhatom a feleségem "rosszfiú" édesapjának a történetét is !


Az is igen tanulságos ! 🤮

2021. ápr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!