Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ideig tart feldolgozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart feldolgozni?

Figyelt kérdés
Lányok! Nektek mennyi ideig tart/tartott feldolgozni egy volt kapcsolatot? Van egy lány aki bejön nekem,de még nem tud új kapcsolatba belemenni mert még nincs túl a régin. (3éves volt). Kb fél éve van egyedül. De bunkóságnak tartom őt megkérdezni.

2021. ápr. 14. 11:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez elég ember függő. Azt nem lehet tudni hogy lett vége? Mert szerintem a csúnya véget nehezebb feldolgozni mintha csak elhidegültek volna. Szerintem adj neki időt, hosszú kapcsolatról volt szó, sokan nem tudnak túllépni pár hónap alatt
2021. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 Hát csúnyán összevesztek, és a végén mikor szétmentek a pali a szemébe mondta, hogy 3x meg is csalta a 3 éve alatt.
2021. ápr. 14. 17:20
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

nem a 11es vagyok de

Jujj,de sajnálom.Tényleg nagyon nehéz lehet neki.Én is borzasztóan kiborulnék :( Szerintem most idő kell neki és legfőképpen hogy elnyerjed a bizalmát.Lehet, hogy te nem ilyen megcsalós pasi vagy de akkor is most elképzelhető, hogy semelyik fiúban nem bízik.Várd ki,állj mellette és hidd el ha túllép ezen a dolgon nagyon fog szeretni.

Kitartást!❤

2021. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Igyekszem, nagyon sok mindent elmondott magáról, meg én is magamról,megbízunk egymásban nagyon. Sokszor volt rossz napja, vagy szomorú, de mindig próbáltam jó kedvre deríteni olyankor. Ritka az olyan nap mikor nem ír,vagy hogy én ne írnék neki valamit, amivel aztán elindítunk egy kis beszélgetést. Próbálom begyógyítani a sebeit, ha hagyja, és ha túl lép ezen én ott leszek neki az biztos. :) És köszi! :)
2021. ápr. 14. 17:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok 11. Hát szerintem így sok idő lesz neki. Egyetértek 13-assal, én is nagyon kiborulnék, nagyon szemét lehetett a srác.
2021. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi lehetett, az is lehet csak megunta 2 év után.. Nem tudom, nem kérdeztem így rá, hanem hagytam a témát.
2021. ápr. 14. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!