Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titkolózás normális egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimusvarilius kérdése:

Titkolózás normális egy kapcsolatban? További lent

Figyelt kérdés
A mi nap a barátnőm elkezdett nyári munkázni. Megkérdeztem tőle hol dolgozik erre csak annyit tudott válaszolni hogy nem mindegy. Többször megkérdeztem de csak annyit tudott mondani hogy hagyjam már abba meg azt hogy ne faggatózzak. Ráadásul úgy hogy már több mint 1 éve együtt járunk. Meg ez nem ide tartozik de jónéhány hónapja már nem is aludtunk együtt. Szerintetek ez normális? Szerintetek mit tegyek?

2020. júl. 3. 10:37
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
94%
Beszélj vele vagy dobd ki a francba. Ezekből az infókból azt mondanám megcsal.
2020. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz... abból amit leírtál, szerintem megcsal. Most tudom, kemény vagyok, de nekem ebből ez jött le. Mindenképp próbálj vele beszélni. Ne támadd le azonnal, hogy kivel csalsz meg, hanem valahogy finoman próbáld ki tudni, hogy mi baja van. Mert ezekszerint ő nem boldog (már) veled, legalábbis problémája van. Egy egészséges párkapcsolatban nincs titkolózás, vagy ha van, nem ezen a szinten. Ha ennyire pattint, akkor ez rég rossz...
2020. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az előzőkkel. Ez nem normális, hisz ha nem lenne semmi gond, megmondaná, hol dolgozik (már ha dolgozik). Beszélj vele erről, és ha tovabbra is titkolózik, akkor ne is erőltessétek ezt, hisz egy kapcsolat alapja a bizalom.
2020. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyanús, hogy egy ilyen dolgot titkol előled, ami azért egyáltalán nem olyan, hogy semmi közöd hozzá. Egy év járás után főleg. Szerintem jobb, ha hagyod. Ha nem alszotok együtt, ott már haldoklik a dolog.
2020. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Istvan485 ***** válasza:
Valószínű hogy egy jól fizető állást tálalt amiért óránként 20000 ret is meg kereshet!!! A Tónit privatban
2021. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyan helyen dolgozik hogy szét teszi a lábát és dől a pénz.
2022. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2022. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!