Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel mostanában beszélgetek. Személyesen ismerem, de a covid miatt majdnem egy éve nem láttam. Felmerült a találkozás kérdése, de mindkét alkalommal azt mondta, hogy nagyon sok dolga van (fel is sorolta), de hogy szeretne találkozni. Ettől még sokat dumáltunk messengeren. Ő is kezdeményezett beszélgetéseket, én is. Látszott rajta, hogy szeret velem beszélgetni. Legalábbis nekem ez jött le. Nem próbáltam titkolni szándékomat (bókok stb). Az elmúlt pár napban viszont teljesen megváltozott és szinte alig reagál. Folyamatosan eltűnik, egy napig nem válaszol, stb. Pedig pont most merült fel bennem újra a találkozás lehetősége (tőle még nem kérdeztem meg). Viszont a mostani helyzet elbizonytalanít. Nem tudom, hogy most mit akar pontosan.

Szerintetek mi legyen?


Kis matek: Az oldal letiltana a korom miatt, úgyhogy: 18-2f



2021. ápr. 15. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Elégé az jön le, hogy nem érdekled, mármint nem akar többet barátságnál, csak talán nem meri megmondani. Tudod a hazugságot megbocsájtjuk, az őszinteséget soha. De ki tudja, szerintem beszélj vele erről, kérd meg hogy őszintén mondja már el, hogy mi van, ennél többet nem tudok mondani.
2021. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha valaha akart volna találkozni, összejött volna. Nincs azzal semmi gond ha nem ér rá, de fel sem hozott egy másik időpontot amikor jó lenne, és ő meg sem kérdezte tőled mikor lenne jó, hogy valamit összehozzatok. Ez egy elég árulkodó jel.


Elhívtad kétszer, annak ellenére is írsz hogy alig reagál, szóval már így is megtetted amit lehetett. Ne puncsolj tovább, hagyd és inkább keress olyat, aki tényleg látni akar.

2021. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem barátkozni szívesen barátkozott volna, de nem jössz be nekiml. És gondolom rájött hogy tetszik neked és mostanában azért nem nagyon reagál, mert diszkréten érzékeltetni szeretné, hogy nem jössz be neki, de gondolom nem akar megbántani hogy ezt konkrétan közölje. Szerintem ilyenor nem érdemes erőltetni.

Esetleg hs nem akarsz kétségek közt vergődni, akkor mond el neki nyíltan, hogy hogy érzel és akkor neki is el kell mondani hogy áll veled.

2021. ápr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ő is ad (néha) jeleket. Jelölget képeken, emojik, beszéd, stb...

Pont ezért nem vagyok abban biztos, hogy nem érdeklem. Mindegy, ha ma elhívom és nem jön, terel, akkor nyilván ennyi volt. Próba szerencse.

Köszi a válaszokat. Akinek még van hozzáfűznivalója, ne tartsa magában.

2021. ápr. 16. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekled, de csak barátilag. Az emojik meg hogy jelölget képeken az demmit nem jelentm ez pont olyan dolog, amiket a lányok a fiú haverjaikkal csinálnak. De azért tehetsz egy utolsó próbát, hátha.
2021. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, mostmár én is kezdem ezt elengedni, mert láthatóan sz@rik a fejemre, de ha esetleg még a napokban beindul egy beszélgetés, akkor megpróbálom elhívni, hátha sikerül.
2021. ápr. 17. 09:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem sikerült xD

Illetve azóta sem derült ki, hogy mi a helyzet, mert változatlanul sz@rik a fejemre. Az mondjuk kicsit zavar, hogy teljesen hülyének néz, de mostmár ezt elengedem.

Köszi a válaszokat!

2021. ápr. 18. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!