Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak az első randin?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az első randin? Hogy alakítsa, hogy ne lőjjem el?

Figyelt kérdés

Önbizalom hiányos vagyok. Van egy lány aki nagyon rég tatszett, de persze sose mertem elmondani neki. Most viszont beszélgettünk és szóba került egy étterem. Most hogy nyílnak a teraszok, mondtam neki hogy mit szólna ha elmennénk oda, mert még sose volt.

Őszintén nem számítottam arra hogy igent mond. Mindig azt hittem hogy lenéz, hogy semmibe vesz, viszont paradox helyzet, lehet hogy hülye is vagyok de jobban fel voltam készülve arra hogy nemet mond. Mit csináljak első randin? Mit ne csináljak? Hogy ne lőjjem el? Lányok, esetleg ti mit vártok egy első randitól? Félek hogy eljátszom ezt az esélyt.



2021. ápr. 25. 08:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azt hogy nem lett belőle semmi. Kicsit végigfuttattam az agyamon hogy milyen kapcsolatunk lehetne: nem tartós, és csak külsőségekről szóló. Sőt, unalmas kapcsolat, aminek kínos a vége.

Közben beszéltem vele és mondtam neki, hogy nagyon szívesen találkoznék vele, de jobb ha nem raboljuk egymás idejét. Én nem érzem úgy hogy készen állok egy kapcsolatra vele, és pláne nem érzem úgy hogy valami tartós legyen köztünk.


Tehát semmi nem lett. Elhidegültünk sajnos azóta egymástól és ritkán találkozunk. Ennek így kellett lennie

2021. aug. 8. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!