Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha első randin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha első randin nagyon nyomult a srác?

Figyelt kérdés
Még sosem volt randim ezen kívűl szóval nem tudtam mire számítsak, körülbelül másfél hete ismerjük egymást és meg akart csókolni, én meg azt hittem h ha találkozunk csak beszélgetni fogunk és jobban megismerjük a másikat. Már beszéltem vele hogy nekem ez kicsit sok volt csak nem tudom, hogy megértette-e és ha legközelebb találkoznánk máshogy viselkedne-e.

2018. aug. 2. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ehh aranyos :) mond neki , hogy nyugi majd ha úgy érzem eljött az idő a tudtodra adom addig is csak érezzük jól magunkat .
2018. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Támogatom 1. szavait!

Mond neki, hogy neked ez még túl korai és ha csak ennyit akar akkor hanyagolhatjátok is a dolgot! Ha nem csak arra kellesz neki akkor lassítani fog! :)

2018. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló történt annyi különbséggel, hogy én még nem találkoztam vele élőben, csak írta nekem, hogy majd szeretne megcsókolni, meg benyúlni a pólóm alá, megfogdosni, stb. Ha nem ért a szóból, és a következő talin is nyomulni fog, akkor hagyd ott. Az ilyen emberek általában nagyon erőszakosak szoktak lenni. Gondolj bele, hogy mi lenne később, ha már most idáig fajult.
2018. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!