Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki kiszívott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki kiszívott nyakkal randizni menni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már nagyon nagyon régóta tetszik.. És beszélgetünk. De úgy voltam vele hogy túl jó hozzám.. Ezért nem is kerítettem neki nagy jelentőséget.. Ilyen vicceskedve elhívtam egy találkozóra.. személyesen még nem láttuk egymást mert van köztünk kb 20-30km távolság. Na és erre azt mondta a lány hogy oké miért ne találkozhatnánk.. Na de már nekem előtte volt egy lány.. Akivel csak így néha összejártunk szórakozni.. és a legutóbbinak nem is kis nyoma maradt a nyakam .. nem is én lennék amúgy na mindegy.. ha visszamondom lehet soha többet nem lesz rá esélyem.. de ha meglát így.. meg is lesz a véleménye.. mit tegyek??
2021. jún. 6. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártalmas, de ez esetben, hogy csak random felragasztja hozzáértés nélkül nem jó. A sportolók is használják, de nem csak úgy egy sima lila folt eltakarására, illetve szakember ragasztja. Akkor ha feltétlen ragasztani szeretne, akkor leukoplaszt vagy sebtapasz. És a kineziológiai tapaszt rosszabb is leszedni, mint a sebtapaszt vagy a leukoplasztot... Szóval jó dolog, de nem erre a problémára
2021. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy valószínüséggel kb nullázza az esélyeidet, úgyhogy mindenképp takard el. Vegyél fel inget vagy garbót, vagy használj alapozót.
2021. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél sálat. De ha már így alakult, játszd el hozzá, hogy egy bolond vagy, aki júniusban sálat hord. Esetleg vihogj és beszélj hozzá idiótán. Hidd el, nem fog arra gondolni, hogy ki van szívva a nyakad :)
2021. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

Most lehet, hogy le leszek pontozva, de engem nőként nem igazán zavarna. Persze, picit fura lenne elsőre, de basszus nem randizunk, egyértelmű, hogy férfiként lesznek partnerei :D

Viszont persze, vannak olyan lányok, akiket ez kimondottan taszít, akiknél ezzel totál elvágnád magad, és ha tényleg ennyire durva, az gáz, de nem csak a randira nézve :/

19L

2021. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Meg mindig nem irtatok le, hogy miert jo ha valaki "kiszivja a nyakadat".
2021. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
15, ez engem is érdekelne, hogy mi értelme van annak?
2021. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hallottál már sebtapaszról???
2021. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!