Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova érdemes menni Nyíregyházá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes menni Nyíregyházán a csajjal első találkozáskor?

Figyelt kérdés

Holnap talizok először egy csajjal, kb. 3 hónapja beszélünk napi rendszerességgel. Nagyon izgulok több ok miatt: 1)holnap látom először élőben, 2)nincsen semmi ötletem, hogy hova tudnánk menni. Zrínyi Ilona gimibe jár (oda mennék majd érte, onnan meg elmegyünk valamerre), viszont azon a környéken szinte semmi jó hely nincs. Kajálni nem akarok menni vele, max majd a sokadik talin, mert szerintem egy randinak az a lényege, hogy minél többet beszéljünk. Szóval meki, éttermek, cukrászdák kilőve.


Pár tippet is kérnék zárásképp:

1. Illik-e ilyenkor vinni valamilyen ajándékot? Elvileg ez "tali", nem randi, ezért nem tudom hogy szükséges-e ajándék (lehet, hogy semmi különbség nincs a 2 között)

2. Mennyire hatásos első találkozásnál megcsókolni a csajt?


A válaszokat előre is köszönöm, rengeteget segítenének! :)



2021. jún. 14. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sétáljatok egyet az Állatparkban, a csajok imádják a szőrös kis állatokat, esetleg utána csónakázzatok egyet, ilyesmi.
2021. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tök jó ötlet az állatkert, csak annyi vele a probléma, hogy nehezen tudnánk oda eljutni. Mivel én biciklivel megyek a sulihoz, így nem tudok buszozni az állatparkhoz. Szóval vagy úgy oldjuk meg, hogy én megyek bicóval, ő meg busszal, vagy legyaloglunk oda, ami elég húzós. :/ Ha kimennénk a Bujtosi tóhoz, sétálnánk 2-3 kört, az mennyire lehet jó ötlet?
2021. jún. 14. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat azert a Bujtosi-to sincs kozel a Zrinyihez:D vegul hogy ment, merre mentetek?
2021. jún. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
5%
Tiszta seljet vagy kerdezo béna vagy nem tudsz csajozni
2021. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Hosszú történet, végül nem mentünk semerre, nem jött össze a tali :( de a tippeket köszönöm szépen!


#4 Sajnálom, hogy nem olyan vagyok, mint te. Örülök, hogy neked a DNS-edben van a csajozás, de nem véleményt kértem, hanem tippeket

2021. jún. 17. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hogyhogy? Fogtok meg talalkozni?
2021. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!