Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek? :)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek? :)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már több mint egy hónapja beszélgetek és nagyon megkedveltem, szóval elhívtam őt randizni, egy étterembe. Nagyon izgulok, nem igazán tudom, hogy miről kéne beszélgetnünk, hogy mit kell csinálnom, vagy hogy mit kéne felvennem, van erre valami illemszabály? (nyílván nem egy melegítőben jelenek meg, de na xD)

A válaszokat előre is köszönöm<3

16L


2021. jún. 15. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
2 lány?
2021. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen :)
2021. jún. 15. 19:02
 3/8 anonim válasza:
87%
Kedves tőled, hogy ilyen, viszonylag fiatalon étterembe viszed. Ez nagy jó pont. :)
2021. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nyár lesz, vidd el fürdőbe!
2021. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami csinibb ruhát vegyél fel, attól függően, hogy milyen elegáns az étterem. Add önmagad, ez a legfontosabb! Sok sikert:)
2021. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. jún. 23. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

na, ennek már egy éve

lett belőle valami? :D

2022. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán, fél év együttlét után szakítottam, nem a lány hibája, csak úgy voltam vele, hogy hogyha már ennyi idő után nem szeretem úgy, akkor mi lenne később, nincs értelme folytatni. De kedves hogy érdeklődsz :D
2022. júl. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!