Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randizás közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randizás közben mennyit számít nektek egy hosszabb ölelés?

Figyelt kérdés
Mekkora és milyen érzelmi reakciót vált ki belőletek, ha egy randin a srác jó hosszasan megölel és közben simogatja a hátatokat? (Mondjuk meséltek egy negatív töltetű történetet és a végén magához húz, hogy "megnyugtasson".)

2021. jún. 30. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
akit én ölelgettem heti 3x kb 2 hónapig randikon,semmit nem váltott ki nála. Ha később megismeritek egymást és rájön az egyik fél hogy nem illetek össze ne várj csodát. Ha összeilletek csak akkor vált ki valamit az ölelés.
2021. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már van pasim, nem csak randizgatunk, viszont én nagyon szeretem ha ölelkezünk. Megnyugtató tud lenni és védelem érzését nyújtja. Amikor csak találkozunk, mindig, amikor csak tudjuk, azzal kezdjük a napot hogy megöleljük egymást. A randi időszaknál is így tettünk.

Szerintem az aranyos tud lenni, ha a fiú megöleli a lányt (akár egy randin), vagy legalább vágyik rá, hogy megölelje. Ezzel jelezve is, hogy kedveli, szereti őt.

2021. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem kényelmetlenul erzem magam tőle még ha vigasztalásrol is van szo
2021. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!