Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van értelme próbálkozni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme próbálkozni vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályunkba, akire egy ideig rá se néztem de így az utolsó hónapokban eléggé megkedveltük egymást. Amikor a suliba közeledtem hozzá, egész jól fogadta, nem utasított el. Jól éreztem magam a társaságában és szerintem ő is jól érezte magát az én társaságomban. Megbeszéltük, hogy a nyári szünetben találkozni fogunk, és nemrég volt rá lehetőségünk, hogy találkozzunk erre ő inkább a barátnőivel találkozott amit részben megértek, viszont ha egy kicsit is fontos lennék neki akkor valószínűleg szakított volna rám időt. Az üzeneteimre rövid egyszavas válaszokat ad. Amikor arról kérdezzem, hogy mikor tudnánk találkozni az a válassza, hogy: "majd lesz idő nefélj" nekem úgy tűnik, hogy ő nem szeretne találkozni, viszont nem akar megbántani. Szerintetek próbálkozzak még vagy lépjek tovább?
2021. jún. 30. 22:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ő haverilag kedvelt meg, ha most ennyivel leráz hogy "majd lesz idő", mivel ha tényleg lenne valami részéről is akkor szakított volna időt arra hogy kapcsolatot építsen veled.
2021. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ne erőltesd, kezdj el nézelődni másfele
2021. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ha neked tetszik valaki akkor gondolom neked is minden vagyad hogy lasd ot, vele legyel, ha o neki bejonnel akkor valoszinuleg o is igy erezne, es nem is egy szavas valaszokat adna. Sajnalom teso, de lepj tovabb mert ebbol friendzone lesz :/
2021. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lepj tovabb
2021. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg nem értette meg a közeledésed lényegét. Szerintem többet ne írj neki, lépj tovább. Ha mégis fontos vagy neki, akkor majd ő megkeres, hogy talizzatok.
2021. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!