Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme próbálkoznom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme próbálkoznom, vagy teljesen fölösgesen kínzom 2 éve magam?

Figyelt kérdés
Volt 2 éve egy lány akibe nagyon szerelmes lettem, mind a ketten visszahúzódóak voltunk, és első barát/barátnő lett volna ezért eléggé lassan haladtunk a dolgokkal. Amikor nagynehezen bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé eléggé meglepődött és nagyon zavarba jött nem is tudott mit mondani rá, csak annyit kaptam majdnem egy héttel rá, hogy érez irántam valamit, de nem annyit mint én. De elhívtam valahova ami elég kínosra sikerült, majd elfelejtettük az egészet. Aztán folyattuk tovább barátként, finoman szólva friendzoneolt. Nagyon sokat beszéltünk, aztán amikor megint elég közel voltunk egymáshoz én ismét bepróbálkoztam, de itt a találkáig már el sem jutottunk. Aztán ezt képes voltam megint eljátszani harmadjára is...xd Ennek aztán az lett a vége, hogy kiakadtam rá és összevesztünk. Mondtam neki, hogy akkor vagy próbáljunk meg valamit, vagy hagyjuk egymást mert ez a köztes állapot k.rvára kikészít engem. Erre persze ő is jól felháborodott, hogy miért akarom őt csak így elfelejteni amikor olyan jól kijöttünk stbstb. Ez kb 1 éve volt aztán annyiban maradtunk, hogy kapja be mindkettőnk. De természetesen azóta megint jóban lettünk viccelődünk, hülyülünk egymással, jól elbeszélgetünk, mindig van közös téma. Mintha soha sem történt volna semmi..... És hogyhogy nem megint vagyok akkora fsz, hogy meg akarom kapni. Amikor beszélünk nagyon sokszor zavarba jön mindkettőnk, ami nyilván az én részemről azért van mert nagyon tetszik nekem, de az ő okát nem igazán értem. Most azért lenne zavarban mert tudja, hogy mi volt régebben velünk, és emiatt érzi magát hülyén, vagy én is tetszhetek neki? Vagy szimplán csak élvezi, hogy szpat? Nem értem komolyan... Arra is gondoltam már, hogy én magyarázom be magamnak annyira a hülyeségeim, hogy elhiszem hogy tetszhetek neki. De annyi erre utaló félreérthetetlen jel volt, (pl barátnőinél szóbakerültem mint fiú, legjobb barátnője is mosolyogva bámult minket amikor ketten sétáltunk, meghát azért régen amíg beszéltünk sem igazán baráti volt a kapcsolatunk még ha nem is jutottunk igazán semmire sem. Szerintem…) De hát soha nem lett semmi és majdnem ugyanott tartunk mint 2015ben amikor megismertük egymást.

2017. jún. 12. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tesó látod ilyenek a csajok..(kiszámíthatatlanok) tisztelet a kivételnek persze. De te megprobaltad nemis egyszer.. egy jó tanács:ne erőltesd azt ami nem megy. Barátként elvagytok mind a 2-en ,de szerelmi kapcsolatot csak te akarsz. és ez benne a csavar mert ahhoz nemelég egy ember ....19f
2017. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ez kb 1 éve volt aztán annyiban maradtunk, hogy kapja be mindkettőnk. "

Ez a mondat........:D


Mellesleg ebben az állapotban kellett volna maradnotok. Három elutasítás szerintem elég volt. Ez max. még a 2 évvel ezelőttinél is rosszabb lesz, én nem reménykedék kapcsolatban. Sőt, ha szeretnél barátnőt, akkor az lenne az ideális, ha kizárnád az életedből. Eltöltesz vele x felesleges időt, előre nem haladsz, másokkal való ismerkedést is akadályozza, érzelmileg pedig felé fókuszálsz, addig más lányokkal nem is tudnál mit kezdeni

2017. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen csak sajnos akaratunkon kívül mindig találkozunk legalább heti 2x. Próbáltam elfelejteni már nem is egyszer, próbáltam megutáltatni magammal. De még mindig ugyan olyan elvarázsolt zombi vagyok mint régen. És talán sikerülne is elfelejtenem, ha nem lenne még mindig velem ugyan olyan közvetlen. Túlságosan közvetlen... A 3 visszautasítás meg úgy nézett ki, hogy először eljött velem, sőt még ő kezdeményezett ilyen téren, csak olyan szinten szerencsétlenek voltunk mind a ketten és annyira nem voltunk képben a dolgokkal, hogy elégsz szarul sült el. Aztán mikor másodjára próbálkoztam már gondolom emiatt nem akarta ugyan ezt megismételni és inkább huzavona után nemet mondott, bár ezt se mondta ki konkrétan, csak terelt mindig. A 3. alkalom meg azért volt mert beszéltem egy közös baráttal és mondta, hogy a jómultkorában kisírta miattam a szemét neki, hogy mekkora hülye volt, és velem szeretne lenni de már késő. Ezen felbuzdulva kerestem fel megint, dehát ennek is a fentebb említett végeredménye lett.
2017. jún. 12. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:

". És talán sikerülne is elfelejtenem, ha nem lenne még mindig velem ugyan olyan közvetlen. Túlságosan közvetlen"


Tudod,hogyha igazán akarnál megoldást, akkor találnál erre is?

Ennyi lenne: "Nem akarok veled többet beszélni, kerüld a társaságom, ne szólj hozzám, mert XYZ dolgok miatt ez nekem csak probléma lenne. Ne haragudj."

Ennyi. Biztos megértené és soha többet nem lenne se közvetlen, se semmi.


Én nem cselekedhetek helyetted, de amíg nem vagy határozott, addig nem fogod (tudni) lezárni.

Egy biztos: Ebből barátság nem lesz. Az érzelmek nem fognak csak úgy elmúlni, meg a múlt béli dolgok sem, nem beszélve a kényelmetlenségekről.


Ez a lány vagy szpat, vagy végtelenül tesze-tosza, most szerinted melyikkel érdemes kapcsolatot tervezni?

2017. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer visszautasítod, nem hibáztathatod, ha a közeledésedre nem tud értelmesen reagálni.

Valószínűleg frusztrált is lehet, ha ilyen helyzetekbe kerül veled. Főleg ha gyakran. Érdemes lenne vele tisztáznod az egész helyzetet.

Ne várj sokat. Ha eddig nem akart semmit, akkor most sem akarhat. Inkább erre gondolj. Az, hogy hetente többször találkoztok, nem ok arra, hogy kötelező legyen vele tényleg kényszer barátságot kötni, ha több nem lehet. Ha nem tisztázzátok a helyzetet (amit talán 1 év távlatából már fölösleges) akkor vagy visszafogod magad és másra koncentrálsz és keresel más lányt, vagy pedig tűröd a mostani helyzetet, de tiszteletben tartod a korábbi kijelentéseit és a haverja maradsz, semmi több.

2017. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!