Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez milyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen egy randihoz?

Figyelt kérdés

Ha a lány felvonatozik 1 órát Pestre (mivel a srác pesti) úgy, hogy nem szereti azt a várost és vakon van ott konkrétan xd. (És utána persze még 1 órát haza.) És még ehhez hozzájön, az hogy a srác 30 percet késett, ahhoz képest, hogy arról volt szó, hogy pár percet késik csak. Eközben a lányt le is szólítják ott, meg el is hívnák. Aztán kiderül, hogy a srác kb csak 1 órát tud maradni, mert találkozik haverjával. És az 1 óra alatt is kb csak nyomult meg fogdosott, csókolgatott stb (a lány nem utasította vissza, mert bejött neki a srác meg kedves, aranyos volt vele) viszont alig volt beszélgetés, ismerkedés, olyan mintha meg sem akarta volna ismerni a lányt. Ráadásul még nekiáll telefonálni is. És utána ha kicsit flegma a lány még a fiúnak állt feljebb.

Kb ennyi a lényege a sztorinak.

Szerintetek ez milyen? Ti adnátok ennek még egy esélyt? Vagy teljesen off?



2021. júl. 2. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan kérded?

Te ezek után még gondolkozol rajta?

Szerinted az ágyban mit művelne veled?

2021. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor lekoptattam volna, amikor 1 órát késett... Szóval én nem adnék.

Plusz ha csak nyomulni és fogdosni akart, akkor nem nehéz kitalálni, hogy mi a célja. Messziről elkerülném.

2021. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen off
2021. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék, ha csajt akar tegyen érte.
2021. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 órát késni?! Meg se vártam volna. Van olyan, hogy hirtelen közbe jön valami, de szólok akkor, hogy bocs kések. Na de akkor se 1 órát. Én már ott hagytam volna, meg utána is csak fogdosott. Csak egy kis kalandra kellesz neki
2021. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már most felejtsd el.
2021. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fél órát késett😅
2021. júl. 2. 17:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is gáz volt ennyit késni. Szólt legalább, hogy valami történt vagy hagyott a bizonytalanságba várakozni. Meg nekem ez a fogdosott dolog se szimpi. Első randi volt? Nem is ismerkedett csak tapizott.
2021. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mellőzd még a levelezést, bármilyen választ is.

Igaz, én a feleségemmel egy városban laktunk (kollégiumokban, közel egymáshoz), de megbeszéltük (akkor még nem volt mobil), hogy 5 percnél tovább nem várunk, de 1 óra múlva ismét elmegyünk a megbeszélt találkahelyre. Ezzel védtük ki a barátaink, barátnőink gúnyos kacaját, hogy "ahá, nem jön a lány (vagy a fiúja) ő meg várakozik." Működött, inkább előbb ott voltunk, most már házasok avgyunk néhány évtizede.

2021. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el...
2021. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!