Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez normális? Randizzak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Randizzak vele?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Az iskolámból rámírt egy lány, hogy bejövök neki. Ha jól tudom egyidős velem. Én írtam neki, hogy akkor randizzunk. Kinézetre tetszik, lehet összejönnék vele. Erre valami olyat írt, hogy rendben de a kapcsolatunkban én lennék a lány a gyengébb ő meg a fiú az erősebb fél. Ez így mi? El mennék vele randira mert jelenleg nincs aki tetszik de ezután nemtudom mit mondjak xd Ez normális? Arra is gondoltam hogy csak valaki trollkodik a telefonjával

2021. júl. 17. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne, ha előbb a suliban beszélgetnétek, egy kicsit megismernétek egymást, és utána a jöhetne a randi. Mondjuk nem vagyok egy párkapcsolati szakértő, de ez most az eszembe jutott és leírtam 😅
2021. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek,dominálni akar vagy ilyesmi,szerintem nevetséges amúgy. Papi de ő ezt komolyan gondolja xD
2021. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szövegeket, meg randira hívást középben mi ivós v felelsz v mersz játékok keretein belül írtunk random embereknek, vagy ha nagyon megakartuk szívatni a másikat, akkor a kiszemeltjének xd


Fb-n mondjuk sosem kezdeményeztem randit, de társkereső appokon simán benyomtam ehhez hasonló szövegeket, vki vette a humort vki meg végig volt sértve... :D szval elképzelhető, hogy csak poénból írta, és várja, hogy vedd a lapot és Te is írj hasonlót.

2021. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat vesztesz ha elmész. Max mondod neki hogy neked mégse jön be ez az alá-fölérendelt kapcsolat.
2021. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1. rendben hogy suliban is tudnánk beszélni de nyáriszünet van
2021. júl. 17. 22:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet ilyen szivatásból irta amúgy. Lehet elmegyek csak nem szeretném hogy a végén senki se legyen ott. És köszi a válaszokat
2021. júl. 17. 22:17
 7/8 A kérdező kommentje:
3. Mondjuk az sincs kizárva mert annyira nem ismerem a lányt csak látásból
2021. júl. 17. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A nézetem már előttem leírta a 3.és a 4. válaszoló. Én elmennék a randira aztán eldől, hogy lesz-e valami a kapcsolatból. Az is könnyen lehet, hogy ki akarja próbálni, mennyire vagy papucs és ha ezt látja benned, akkor eldob.

Én az első találkozón elmondanám neki, hoyg szerepcserére ne számítson, mert ezt abszolút nem vállalod, mert neked a két fél egyenlősége az ideálod.

Ha nem jönne el a randira, vedd úgy, hogy szóra sem érdemesa lány és örülj, hogy el sem jött.

2021. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!