Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elso randin strand?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin strand?

Figyelt kérdés
Jo otlet vagy inkabb hanyagoljuk?

2021. júl. 18. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jó.
2021. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
ha a lány nem szereti pl. a testét, akkor szorongani fog, ami első randin nem épp a legjobb dolog 😅
2021. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha lány is szeret strandolni akkor jó ötlet, szerintem kérdezd meg hogyvszeret-e strandolni és ha igen menjetek. Mert ha nem szeret strandra járni, akkor csak unatkozna, vagy ha szégyenlős végig feszengene fürdőruhában. De amúgy jó program.
2021. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

kérdezd meg a másikaz, hogy szeret-e strandolni.

sztem tök buli lehet, jó szórakozást!

2021. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
96%
Ha mindketten szeretnétek, szerintem jó program.
2021. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Legjobb mert lemossa a vakolatot a lányról
2021. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó program, de nekem személy szerint ez attól is függne, hogy mióta ismerem az adott fiút. Kevés olyan lány van sajnos, aki egyáltalán nem feszeng fürdőruhában, egy ilyen randihoz kell szerintem egy alapszintű bizalom.
2021. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten szerettek strandolni, akkor szerintem oké. Beszéljetek róla, hogy mindenkinek jó legyen.
2021. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!