Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Második randink strandon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randink strandon volt, és a fiú 3 percenként forgolódott a hátáról a hasára. Akkor lehetett ez annak a jele, hogy bejöttem neki és felállt neki?

Figyelt kérdés
Ma is találkozunk a strandon. Eddig brazil féltangás elég sokat mutató fürdőruhában voltam. Fogjam egy kicsit vissza magam? Vagy mutathatom ennyire a testemet?

2020. júl. 1. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem napozott és azért forgolódott hogy az egész testét érje a nap
2020. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Viccesen megjegyezte, hogy ezek a sokat mutató fürdőruhák a fiúk átkai :D
2020. júl. 1. 09:41
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak tornászott egyet,khm..:)
2020. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit fogjál vissza? Miben kéne strandra menni? Szkafanderben?
2020. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig éri a nap egy ponton, akkor viszketni kezd. Szerintem ezért forgolódott.
2020. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Persze, simán!


És ha nem akarod, hogy megerőszakoljon vagy a harmadikon megfektessen, akkor igen, nem kell, hogy kint legyen mindened.


Azért a szkafander és a topless között vannak még normális alternatívák.


De szerintem neked ez tetszett, úgyhogy valszeg csak dicsekedni akartál és nem értem a kérdést. :)

2020. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6: Hol írta, hogy topless volt???
2020. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyszerű bikini volt rajtam, a melleim nem voltak ki, csak a fenekem egy része, mert ilyen brazil-féltangás alsója van a bikinimnek.

Nem szkafanderbe gondoltam, hanem mondjuk egész popsit takaró alsóról+ takarósabb felső részt hozzá. Vagy nyugodtan felhúzhatom megint ugyanezt a bikinimet? Nem ciki kétszer ugyanazt felhúzni?

2020. júl. 1. 11:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Húzhatod ugyanezt.

Mások se mind nagy bugyiban vannak strandon. Úgyhogy mások fenekét is nézegetheti.

Egyébként a férfiaknak is látszanak rendesen a domborulatok.

A strand ilyen hely. Ott nem szokás elbújni.

2020. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6: Na, ez nagyon gáz. Mi az, hogy megerőszakolja? Akkor strandon mindenkit meg lehet erőszakolni? Még egybe részes fürdőruhában is látszik minden, mivel ezek nem bő cuccok. Férfiaknak meg úszónadrágban totál látszik a csomag. Akkor őket is meg lehet erőszakolni?

Még itt tartunk, hogy akiből kilátszik valami, azt meg lehet erőszakolni?

2020. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!