Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedéskor mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedéskor mennyi idő után ideális találkozni? Első randira ki mit szokott csinálni? (Még csak 1 hónapja ismerem a srácot és napi szinten elég sokat is beszélünk.. 20/L)

Figyelt kérdés

#randi #ismerkedés #1.találkozás
2021. júl. 20. 23:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%

"Ciki ha én hívok randira egy férfit."

Mert?

Egyenjogúság mond neked valamit?

2021. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Már volt róla szó, hogy találkoznánk csak akkor még nem tudtam megmondani mikor nem dolgozok, azóta utaltam rá de nem beszéltünk meg konkrét időpontot

Kb 200 km a távolság köztünk, ha visszamegyünk egyetemre csak 50 ezért elsősorban inkább akkor tudnánk találkozni mert nyílván én se várhatom el, hogy 4 órákat utazzon miattam addig..

Szerintem is nagyon fontos az, hogy személyesen milyen, mit érzek mellette ezért is szerettem volna minél előbb találkozni de egyelőre úgy néz ki nem fogunk

Én nem azt a szót használnám, hogy ciki, de én is úgy vagyok vele, hogy ezt a lépést neki kell megtennie, nem én fogok nyomulni, vagy rá erőltetni magam és ezt már ő is tudja

Szerintem az ismerkedéskor, főleg az elején a pasinak kell bizonyítania és keresni a lányt, menni hozza nem pedig fordítva, de nem vagyunk egyformák, nyílván lesz aki másképp gondolja de attól még emiatt nem kell bántani egymást…

2021. júl. 21. 23:46
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Az egyenjogúság azt is jelenti, hogy te is simán kezdeményezhetsz.

De ha gondolod, akkor csak mondd meg neki, hogy szervezze meg.

2021. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17%

11. Szerintem ciki, ha nekem kell felszedni egy férfit...langyos víz kb.

Egyenjogúság ide, egyenjogúság oda, de egy férfi álljon már a talpára.

És hagyjuk ezt az egyenjogúságot, süket duma. Jó hogy azt nem mondod nincs is férfi meg nő, csak ember, mert emberek vagyunk, nincs különbség. De igen is van, a férfi akkor is férfi lesz, és legyen is, és marad is, a normálisabb fajta biztos is.

2021. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

Ja, akkor az egyenjogúság neked úgy néz ki, hogy a férfinak kötelességei vannak a nővel szemben.

Értem.

2021. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyenjogúság és hasonló marhaság kérdése. Ha egyszer elhívot és te nemet mondták, akkor fogalma sincs, hogy valójában miért mondtál nekem.

Tehát ilyenkor teljesen egyértlműen kell közölni, hogy most találkoznál vele. Ha nem ezt teszed, akkor azt gondolja, hogy csak le akartad koptatni.

2021. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
15: nagy zavarban szenvedsz szerintem.Már régen rossz,ha neked egy randira hívásról a kötelesség jut eszedbe!Langyos vízre nincs szükség,aki csak csetelget,szerintem túl sok mindent nem akar.Tudom miről beszélek,mert ez a tapasztalat,a férfi lép,ha akar,ha nem,akkor csak írkálgat.És most nem a max.1 hónapos csetelgetésről beszéltem,hanem,ami már húzódik hónapok óta és semmi.Szia,mikor találkozol velem??Szerintem ez tök gáz,én mondjam,ami már nyilvánvalónak kéne lennie.De ez sem vaj,de nem illik húzni a másik idejét.Most vagy érdeklem a férfit,vagy nem,egy férfi lépni fog,ha akar,ha nem akkor ha belegebedek sem fog akarni még egy találkozót sem,nem hogy kapcsolatot.Főleg,ha már utaltam rá örülnék,ha élőben láthatnálak,szerintem akkor itt vége a dolognak.
2021. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

"utaltam rá"

Azt nem értik a férfiak. Aki érti, már mindnek van párja.

Tehát neked az egyenjogúság továbbra is az, hogy a férfi kötelessége ez, meg az...

2021. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%

18:

Na te most leírtad az igazságot, pont azért van már párjuk,mert randira hívták a kiszemeltet például.Akkor is ciki ha egy férfit fel kell szednie a nőnek,akárhogy nem tetszik neked a véleményem,írkálhatod az egyenjogúságos szöveged még 100szor is ide,akkor is ciki ez.

2021. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Csak kissé hamisnak érzem azt, ha egyenjogúságot vársz el, de közben nem is az. Akkor mondd meg azt, hogy nem akarsz egyenjogúságot, hanem a férfinak igenis kötelességei vannak.

Cserébe majd te... folytasd.

2021. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!