Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedéskor mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedéskor mennyi idő után ideális találkozni? Első randira ki mit szokott csinálni? (Még csak 1 hónapja ismerem a srácot és napi szinten elég sokat is beszélünk.. 20/L)

Figyelt kérdés

#randi #ismerkedés #1.találkozás
2021. júl. 20. 23:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg kíváncsi a végére, elmondtam mit érzek és mit szeretnék, és azt mondta srác, hogy ő is ugyanazt érzi, mint én ezért meg akarja velem próbálni mert nagyon megkedvelt és örült, hogy megnyíltam és el mertem mondani

És most jön a DE🙂 mielőtt bárki azt gondolná, hogy happy end a vége hozzá tenném, hogy én általában mindig rosszul választok vagy mellé fogok, hát ez most sem lett másképp🙂

Ezután beszéltünk még 2 napot, a következő reggeli üzimre pedig nem válaszolt csak leláttamozott, gondoltam biztos csak dolga van, majd ír ha hiányzom neki🤷‍♀️

Ezután én nem kerestem, mert úgy voltam vele adok neki teret, nem fogom zaklatni

Eltelt 3 nap és mit látok??!! Kíírta, hogy KAPCSOLATBAN van🙂 és a dátum az a nap amikor én elmondtam neki az érzéseimet…🙂

Ha rám hallgattok SOHA ne mondjátok el az érzéseiteket, milyen érzelmeket váltott ki belőletek a másik, vagy azt, hogy mit szeretnétek tőle mert csak sebezhetőek lesztek és ezt ki is használják😔

(Persze tisztelet a kivételnek🙏🏻)

Bárcsak egyszer egy olyan világban ébredhetnék ahol nem bántják egymást az emberek😪

2021. aug. 6. 02:12
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha 1 hónapig várat egy lány a találkozóval, akkor mindig arra gondoltam, hogy vagy hülyít, vagy van még 20 srác akivel beszélget és nincs ideje. Vagy alapból nem vagyok elég érdekes neki, hogy találkozzon is velem.
2022. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!