Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randira mehetnék így? Végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira mehetnék így? Végre elhívott randizni az a pasi akiért már régóta oda vagyok, szeretnék tetszeni neki. Minden vélemény érdekel.

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 31. 15:22
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
71%
És hogy sikerült a randi? Feltételezem, hogy nem túl jól, mert akkor még pucéran aludnál a jelölt nellett, aki éjjel tök részegen leszaggadta rólad azt a göncöt, amit oly sokan szóvá tettek. Vagy a másik verzió, nem abban mentél, és pocsék volt a találka 😀
2021. szept. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
91%
Igy ahogy mondod. Majd a moderátorok eldöntik, hogy mennyire tartozik a kérdésed a tini kategóriába 😊😎
2021. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
32: Azért valahol szomorú hogy egyes embereknek az a legnagyobb öröme ha mással szemben rosszindulatú tud lenni. Addig éld ki magad itt amíg nem tiltanak. Ha így folytatod hamar eljön az a pillanat majd. Trollkodj nyugodtan! :D
2021. szept. 1. 11:23
 34/57 anonim ***** válasza:
81%
Te is :) menj igy első randira, megérdemled, amit majd gondolnak rólad ;)
2021. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
69%
Lehet pont azt is akarta 😀 Amúgy nem egy topmodell alkat. Hájas, látszik. Itt meg teszi magát. A randit is elszúrta sztem. 😀
2021. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
35: Abban igazad van hogy nem vagyok topmodell alkat. Sajnos van rajtam némi plusz főleg a hasamon. De legalább jól ki tudtad nevetni magad rajtam. Örülök hogy örömet tudtam szerezni.
2021. szept. 1. 15:21
 37/57 anonim ***** válasza:
92%
OK, de hogy' sikerült a randi?
2021. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Nem volt még. Szombatra beszéltük meg.
2021. szept. 1. 17:17
 39/57 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes, a pasik nem kérnek randira divattanácsot.
2021. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Erre a pasizásra csak annyit hogy jelentsétek a kérdésem, én kb 1 perc alatt bebizonyítom a moderátornak hogy ez az én képem. Ti pedig az ellenkezőjét soha. Nem tudom miért jó egyeseknek ez amit itt páran művelnek. Azért remélem tudtok aludni és nem fogjátok telesírni a párnátokat hogy nem törlik a kérdésem. :D
2021. szept. 2. 12:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!