Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányok miért szeretnének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnének mindig egy pasit?

Figyelt kérdés
Nem a 16-18 évesekre gondolok hanem a 13-14 éves lányokra.

2020. febr. 11. 21:38
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
92%
Kíváncsiak, hormonok, látják a környezetüktől, etc.
2020. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne általánosíts! Vannak lányok akik érettebbek, vagy jobbán átgondolják a dolgokat és látják, hogy 14 évesen nem biztos, hogy tudnának kezelni egy kapcsolatot.. Igaz, hogy én már 16 vagyok, de 14 évesen bizony így gondolkodtam! Azonban persze ez nem azt jelenti, hogy nem is voltam kíváncsi, hogy nem futott át az agyamon, milyen lenne. Az amiről te beszélsz az egy nagyon sok embert magába foglaló réteg, de ne feledd a nem kevés kivételt se!! Szóval mivel 14 évesen így gondolkodtam (és az egész baráti köröm) nem is kerestem a "pasikat"(nem szeretem ezt a kifejezést) Nem kerestem, hogy ki tetszik nekem és ki nem. Sok másik ilyen embert tudok még.. Szóval kedves kérdező, kérlek, ne általánosíts!!!
2020. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

..kettes vagyok..

*jobban

2020. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk miért szeretnének 13-14 évesen éjjel-nappal szexelni?

Ezt nevezik serdülőkornak.

Állandóan áll... utcán, buszon, otthon, suliban. Valamit kezdeni akarunk vele. A lányoknál is van egy ilyen érzés, csak nekik nincs minek állnia.

2020. febr. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!