Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozasnál puszi/csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozasnál puszi/csók?

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdem, hogy ő az első barátnőm, szóval semmit nem tudok, hogy hogyan kéne, és mikor, illetve mindent túlgondolok. Ma találkoztunk, és eddig ölelés meg kézfogás volt, de se puszi, se csók. Elköszönésnél akartam adni neki legalább egy puszit, de minden olyan gyorsan történt. (tudom, jó kifogás, de hát ez van) És pont megérkeztünk a buszmegállóba, és pont jött a busza, és neki sietnie kellett, mert nem ebben a városban lakik, és óránként jön a busza. Szóval csak egy gyors ölelés fért bele, semmi más. És hogy ha következőleg találkozunk, akkor akár találkozásnál ahatok neki puszit/csókféleséget, vagy inkább várjak egy olyan pillanatot, vagy az elköszönésnél esetleg? Mind a kettőnknek ez az első kapcsolata.

2021. okt. 16. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mióta vagytok együtt? Szerintem találkozás elején két puszi arcra, a csók meg mondjuk akkor, ha mindketten hallgattok épp vagy romantikus a pillanat, de akár a végéig is várhatsz, ha azt érzed megfelelő pillanatnak. Ne görcsölj rá, adni fogja magát a helyzet. :)
2021. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát lassan 1 hónapja, de az összejövetelünk óta nem tudtunk talákozni, mert vagy nekem volt verseny, vagy neki volt valami, szóval nem ment.
2021. okt. 16. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Biztosan jártok vagy még csak ismerkedtek/közeledtek egymáshoz? Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?


Ez alapján nagyon fiatalnak tűntök, de a puszi abszolút mehet. Gondolom csók is ezért nem volt még, fura lenne hogy anélkül összejöttök. Azzal még lehet várni míg jónak érzitek a helyzetet, eléggé bíztok egymásban. Elég sok függ attól mennyire ismeritek egymást, mennyire vagytok közel a másikhoz, ezekről a témákról is beszélgessetek és kérdezd meg őt is, hogy hogyan érzi magát. Mondd neki hogy bármi kérdés feljön benne a kapcsolatotot illetően, amit pl. félne megkérdezni/felhozni, mondja nyugodtan, hisz azért vagytok együtt hogy ezeket megbeszéljétek.

2021. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából elég kínos, a korunkra tekinettel, mivel sokan ilyenkor már mindent is csinálnak, barátaim közül is páran. Szóval én 10.es vagyok, és nem évvesztes, (azért így írom, mert nehogy megsértsek valamit, és letiltsanak) a barátnőm meg 1 évvel fiatalabb nálam.
2021. okt. 16. 21:16
 5/7 anonim válasza:
77%

Mindenkinek más a tempója. Az első csók menni fog magától, a barátnőd egyértelmű metakommunikációval fejezte ki, hogy még korai.

Nem vagy lemaradva, nyugi. A sok, évek óta nem szűz osztálytársad 30 éves korára kiégett nyomi lesz. Tudom, hogy nem vigasztal (én huh de utáltam, hogy "már mindenkivel megtörtént, csak velem nem", és nem segített, a nem vagyok lemaradva duma), de jönni fog minden normálisan.

2021. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, remélem el fog jönni az idő. De #5 nem nagyon értem azt a metakommunikációs cuccot. Mármint tudom mit jelent, de semmi olyasféle közeledést nem tettem,

ami a csókra utalhatott volna. amit már sajnálok.

2021. okt. 16. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még a pillanatra. Picit furán nézne ki, ha eddig csak ölelés volt, majd hirtelen egy találkozásnál lekapnád.
2021. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!