Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen fiú, hogy fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiú, hogy fog viselkedni?

Figyelt kérdés

Tudom persze, hogy nem tudjatja senki, de azért ti mit sejtetek? Mit gondoltok?

17 éves lány vagyok, szerény, kicsit szégyellős, tehát sosem veszek fel számomra túl kivágottat vagy túl minit, ja és még nem volt barátom. Randizni fogok egy fiúval, aki 22 éves, nagyon szeret szexelni,de hűséges. Neki már 2 20 év körüli barátnője is volt, vagyis én csak őket tudom.

Szerintetek nagy esély van rá, hogy már az első randinkon "letámad"? Pl már meg is csókol vagy ilyesmi? Kicsit félek ettől az egésztől....



2019. jan. 5. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy letámad,HA normális! Ha letámad akkor valószínűleg csak azt szeretné tőled. De ha meg is akar csókolni,ne engedd! Először ne! Hadd ,,küzdjön” egy kicsit!
2019. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet vele egyuttenned ,csak szexet akar (legalábbis az alapján amit írtál).

Igen,van rá esély ,Biztos meg fog csókolni ,hisz mint mondtad szeret szexelni ,vagyis fontos neki a testi kapcsolat ,így egy csók neki nyilván belefér első randin .

Ha félsz vagy nem akarod hajolj el ,ha te nem akarod ,akkor "biztos" megérti még( első randin ).

De eskü féltelek ,nem kéne neked ilyen idős fiú elsőre ,de te tudod .


16/L

2019. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

#2vagyok ,amm....a baratnomnek volt ilyen idős pasilya ,csak 21 volt a srác ,de a barátnőm 16 szóval nagyjából ugyan az .

Normális srác volt ,de 2het után szexet akart barinőm mondta várjanak ,de a srác csak 1-2hinapig bírt várni ,de a lánynak fontos volt a szuzessege elvesztése és hát .....ja végül szakítottak ,és szűz a barátnőm .

Elsőre a srác nagyon megértő nem és kedvesnek bizonyult ,de hiderult hogy 1 hónap után felrekurt ért nem bírta ....

Szóval csak féltelek ,barátnőm nagyot csalódott .

2019. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat ne add fel! Lehet h megváltozik miattad!

Viszont nagyon fog nyomulni valószínűleg úgyhogy tényleg hagyd “küzdeni” mert úgy jobban fogsz kelleni neki

De nehogy magával ragadjon! Vigyázz és jatsz vele te is!

Sok sikert! Remelem azért leírod h mi volt!

2019. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre borotválkozz meg odalent!!!
2019. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hé emberek!

Ne haragudj lehet maradi vagyok,DE 18 ÉVEN ALULI NEM ÉRINTKEZHET SZEXUÁLISAN 18 ÉVEN FELÜLIVEL szóval mivel a adott fiúnak fontos a testi kapcsolat nem hinném hogy megvárna és ami azt illeti ilyen fiatalon sok az 5 év. Keress rendes korban hozzád illö fiút akivel úgy lehetsz egyùtt hogy nem sérted a törvênyt meg.

2019. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!