Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás. Amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás. Amikor odamegyek, puszi vagy ölelés?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nem mondanám hogy közel lakik hozzám, de ha jól alakulna a hétvégi randin, meg tudnánk oldani a kapcsolati dolgot. A lényeg a lényeg, most találkozunk először, amikor odamegyek, öleljem meg, vagy adjak neki egy puszit? 😄 Melyik a kevésbé tolakodó?

Mindketten akarunk valamit a másiktól, ki is nyilvánítottuk már, csak nem tudom mégse hogy hogy köszönjek.

Nyilván még csak ismerkedési fázis, nem fogunk rögtön kavarni, csak értitek mikor meglátom:)

17/l



2018. jan. 3. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

" de ha jól alakulna a hétvégi randin, meg tudnánk oldani a kapcsolati dolgot. "

Hogy a francba döntöd el már az első randi előtt,hogy kapcsolat lesz belőle? Jöjj vele össze mindjárt a randi előtt....

Amúgy egy még tök idegen ember nem érdemel ölelést.

2018. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
2 puszi. Idegeneket nem ölelgetünk.
2018. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Egy sima baráti arcra puszi simán megteszi. Leglább is én ezt tennén. De ha jól alakul akkor akár a végén mehet egy ölelés vagy egy arcra csók, csak látnod kell, hogy ő hogyan viszonyul hozzád és, hogy mennyire érezte jól magát veled. A pillanat heve döntsön :D
2018. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2. Idegeneket nem ölelünk? A puszi szerintem sokkal közelebbi érintkezési forma,azt sem kéne szerintem! Vagy legalábbis én idegennel nem puszizkodom és nem ölelkezem. Az meg már a másik fele,ha bemutatnak valakinek aki egyből csücsöritve közelít,ettől kivagyok!
2018. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
24%
szerintem smárold le
2018. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban ahogy közelkerülsz hozzá érezni fogod, hogy arcrapuszi, ölelés és hogyan tovább. Ha nagyon bejön neked örülni fogsz neki, és magától fog jönni a dolog :)
2018. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én semmit nem adtam. De utana volt csok.

17/L

2018. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!