Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy buszvezető aki nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy buszvezető aki nekem nagyon tetszik hogyan szerezzem meg ?

Figyelt kérdés

Elég fiatal kinézete van meg elég jó arcnak tűnik meleg a barátnőm szerint!


Mert látta hogy mindig csak srácokkal ökörködik és csajokat semmibe veszi ez szerintetek igaz?


Én kétszer láttam sosem köszöm amikor mutatom a bérletemet, visszont azt észre vettem hogy a srácoknak még mosolyog is !


Ezt ki lehet valahogy nyomozni ?

Köszönöm az építő jellegű tippeket 😅


2021. okt. 19. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok emberrel fut össze...
2021. okt. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te köszönsz neki, amikor mutatod a bérletet?
2021. okt. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Köszönj neki mindig, amikor felszállsz. Pár nap múlva kérdezd meg pl hogy múltkor kimaradt ez a járat, nem tudja-e mi történt 😀 vagy ha reggeli járat, akkor azt, hogy bírja ezt a koránkelést, mert te már nagyon unod 😉

Csak az elején lesz nehéz, utána belejössz majd, meg ő is kezdeményez beszélgetést.

2021. okt. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Érkezőként neked kéne köszönni, így még bunkónak is nézhet. A legjobb módszer, hogy felszálláskor hangosan ráköszönsz, picit mosolyogsz, aztán talán észrevesz. Lehet, van barátnője, ezért nem foglalkozik lányokkal, nehogy kísértésbe essen.
2021. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalt? Győződj meg róla, aztán tedd azt, amit előttem már javasoltak.
2021. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vele jöttem most is haza nem mertem megszólítani !
2021. okt. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!