Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Már kb. egy éve minden reggel összenézünk a busz vezetővel, mosolygunk egymásra meg ilyesmi. Szerintetek ez azért van mert bejövök neki?

16/L



2019. jan. 16. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem 100% hogy szerelmesek vagytok egymásba 😂😁
2019. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Uramisten, vajon én is ilyen voltam 16 évesen???? Nagyon gáz, ha igen. 😂😂
2019. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

😂😂😂😂

Velem is van a 4es metró ellenőrrel

Minden reggel külön köszön nekem és mosolyog rám

Csak annyi h 60 éves tuti elmúlt

Szóval ja biztos h szerelmes beléd, hívd el egy fankra

16l

2019. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

16 éves vagy, már azért nem kellene ennyire gyerek lenni.

Egy tinédzser lányt tarthat vonzónak egy idősebb férfi, mivel fiatal vagy még, életerős, de szerelmesnek lenni csak egy olyan emberbe lehet, akit ismerünk. Amúgy meg valószínűleg csak szexuálisan vonzónak találhat vagy egy számára szimpatikus gyereknek. Hangsúlyozom GYEREKNEK.

2019. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ez olyan mint, hogy ellenőrző megy oda hozzád, és azt fogod gondolni, hogy nicsak, ez a férfi kezdemenyezett, lehet bejovok neki?
2019. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégjobbat mondok (írok). A kérdezőnek személyesen köszönök hogy Szia és mosoly,erre belém fog szeretni.😂 ugyan már kérdező,ez csak az óvodásokra jellemző,nempedig a 16 évesekre.
2019. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vonzalom és a szerelem nagyon nem ugyanaz, sajnos ezt sokan nem tudják felfogni, pedig neked ennyi idősen már illene szerintem. Nem ismer téged személyesen, ezért lehetetlenség, hogy beléd szeretett, mert a szerelem nem csak a külsőségekről szól.
2019. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!