Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki bejön. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki bejön. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki számomra szimpatikus. Másik iskolába jár, így személyesen még nem találkoztunk. Voltunk már egy helyen, de akkor még nem éreztem semmit iránta, és nem is beszéltem vele. Messengeren egyszer egész hosszan elbeszélgettünk, de azóta csak párszor beszéltem vele néhány szót instán, snapen, meg messengeren. Szóval annyira nem ismerjük egymást. Szeretnék vele többet beszélni, de nem tudom, hogy hogyan. (Igen, tudom, hogy szerencsétlen vagyok... :D) Igazából a köszönés után elakadok. Ha elindulna a beszélgetés, utána már menne, de egyszerűen nem tudom elkezdeni. Valami ötlet? :/ (nem volt még barátnőm, 17/f)

2021. nov. 6. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah... Hívd el valahová. A többi meg majd ott jön spontán ennyi.
2021. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ezt nem egy kicsit később kellene? Így, hogy szinte nem is ismerem, szerintem egy kicsit fura lenne. Vagy nem?
2021. nov. 6. 16:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ha sokat beszéltek neten akkor élőben nem tudtok majd beszélnin
2021. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, ebben egyetértek veled. De ha így a semmiből elhívom valahova, azt lehet tolakodónak érezné, és egyből nemet mondana. Amit amúgy elfogadok, de nem szeretném, ha azért mondana nemet, mert egy "idegen" hívta el valahová. Egy pár alkalommal sem kellene beszélnem előtte vele más dolgokról?
2021. nov. 6. 16:55
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Neten merd fel a terepet, ha van miert rairnod akkor irj es beszelgess barmirol vele, ha ugy latod h szivesen valaszolgat esetleg vissza is kerdezget akkor sanszos h lehet belole valami. Par ilyen beszelgetes utan meg hivd el vhova.


Ha nem megy ez siman megmondhatod neki, h bejon es ha van kedve randizhatnatok. Vesziteni valod nincs, ha tetszel neki es akar is ismerkedni akkor valszeg nem utasit el.

2021. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, a "terep felmérése" érdekében szeretnék vele beszélni párszor, de ez az, ami nem megy. Szóval lehet az lesz, hogy megírom neki, hogy tetszik, aztán lesz, ami lesz. De szerintem több esélyem lenne, ha egy kicsit jobban ismernénk egymást.
2021. nov. 6. 18:32
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen több esélyed lesz valszeg, de túl sokaig se kell húzni a dogokat. Igazából neten nem nagyon lehet megismerni a másikat, de ott gyorsan eldől hogy szimpatikus vagy-e neki, ha igen általában azért le lehet vágni, ha nem tudod eldönteni akkor meg simán kérdezz rá hogy találkozna-e.
2021. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem az első beszélgetésetek lenne, úgyhogy akár egy egyszerű érdeklődés is megteszi. A többit majd hozza a helyzet.:)
2021. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egyértelmű,hogy te is "bejössz" neki,nehogy megírd,hogy tetszik.

Inkább csak beszélgess vele,aztán írd le valahogy neki,hogy nagyon szeretsz vele dumálgatni és nem-e lenne kedve elmenni veled valahova.

2021. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na, itt vagyok. Tegnapelőtt

este megkérdeztem, hogy eljönne-e velem valahova. Tegnap reggel válaszolt, hogy igen, de nem tudja mikor, mert mandulagyulladás miatt otthon van pár napja. (ilyen az én szerencsém... :D) Köszi a válaszokat, mennek a zöld kezek. :) Még abban segíthetnétek esetleg, hogy ilyenkor hova illik elvinni? Mert a "valahova" szerintem nem lesz megfelelő neki. :D

2021. nov. 9. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!