Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki bejön. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki bejön. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki számomra szimpatikus. Másik iskolába jár, így személyesen még nem találkoztunk. Voltunk már egy helyen, de akkor még nem éreztem semmit iránta, és nem is beszéltem vele. Messengeren egyszer egész hosszan elbeszélgettünk, de azóta csak párszor beszéltem vele néhány szót instán, snapen, meg messengeren. Szóval annyira nem ismerjük egymást. Szeretnék vele többet beszélni, de nem tudom, hogy hogyan. (Igen, tudom, hogy szerencsétlen vagyok... :D) Igazából a köszönés után elakadok. Ha elindulna a beszélgetés, utána már menne, de egyszerűen nem tudom elkezdeni. Valami ötlet? :/ (nem volt még barátnőm, 17/f)

2021. nov. 6. 15:58
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Menjetek egy kávézóba, vagy valami hasonló helyre, hogy tudjatok beszélgetni. Moziba semmiképpen, mert az nem jó első randinak.

Sok sikert! Majd írd meg, hogyan sikerült!

2021. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Olyan helyre vidd ahol egymásra tudtok figyelni. És igen,moziba ne!

A lányok sétálni is szeretnek. A lényeg,hogy érezze,hogy figyelsz rá.

Sok sikert!

2021. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rendben, majd írok! Viszont arra még várni kell pár napot, mert ma, holnap meg szerdán neki nem jó, csütörtök-péntek meg én megyek osztálykirándulásra, így az sem. A hétvége meg egyikünknek sem. :( Dee jövő héten már elvileg nem lesz egyikünknek sem semmi. :)
2021. nov. 15. 17:01
 14/19 A kérdező kommentje:
Szombaton találkozunk, ha minden rendben megy. Első találkozóra illik valamit adni neki? Vagy majd csak esetleg egy második találkozóra?
2021. nov. 22. 19:16
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Egy szál rózsa?
2021. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Vidd el egy plázába, ott tudtok nézelődni, beszélgetni, leülni enni valamit. Egy mozizást is megtudtok ejteni.
2021. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Hopsz, lehet rossz kérdésre írtam ezt a választ :D

Több ablak volt megnyitva :P


Egy virágot azért illik, vörös rózsa mondjuk elég unalmas, tudd meg milyen virágot szeret és olyat vigyél neki.

2021. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megvolt a találkozó. Végül nem vettem neki semmi ajándékot, mert nem igazán volt időm, virágot meg inkább egy későbbi randira gondoltam. Csokit meg azért nem vettem, mert nem tudtam, hogy mit szeret. Délután találkoztunk, és egy kávézóba mentünk. Ott én fizettem az ő részét is. Nagyjából 1,5 órát voltunk ott, aztán hazakísértem. Megkérdeztem, hogy lenne-e kedve még találkozni velem, és azt mondta, hogy igen, aztán megölelt. Szóval elvileg lesz folytatás. Köszönöm azoknak, akik arra bátorítottak, hogy hívjam el valahova. :) Viszont még egy kicsit segíthetnétek, ha van kedvetek. :D Második randira tudtok valami jó időtöltést ajánlani? Nem szeretném egymás után többször kávézóba vinni, mert az unalmasnak tűnhet. Sétálni szeret, de ilyen hidegben azért szerintem ez sem a legjobb program... :D

2021. nov. 27. 18:02
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol élsz, de, ha esetleg van a közelben jégpálya elvihetnéd korcsolyázni.
2021. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!