Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Egy pár hete megismertem valakit, de még nem találkoztunk, viszont ő jelezte felém, hogy szeretne. Jövőhéten elvileg fogjuk is látni egymást. Viszont nem tudom milyen szándékai vannak, mert úgy látszik egy-két hónap múlva már külföldön fog tartózkodni.

Én meg ráadásul messzebb is élek tőle, tehát arra gondoltam ha valami lazát szeretne úgyis tudna találni a közelében valakit, szóval nem tudom most mi van😅 Valakinek van tippje?



2021. nov. 7. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó alapján nehéz megmondani, de ha jelzett feléd és hamarosan tényleg elmegy, akkor valószínüleg nem hosszabb távra tervez. Lehet azért nem a közelében keresgél, mert jelenleg csak te tetszel neki.
2021. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Lehet rólam van most szó? (Nem) de épp ugyan ebben a cipőben vagyok, van egy extrém aranyos lány, nagyon sajnálnám elszalasztani, ezért most elkezdtem beszélgetni vele, viszont annak tudatában hogy februárban költözök egy másik tartományba. Nem tudom még én sem hogy mit akarok, személy szerint a lányért képes lennék maradni ha annyira összejönne a dolog, de tényleg, nem tudom még én sem mit akarok 😅
2021. nov. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!