Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bejövök neki vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Már négy hónapja beszélgetek egy fiúval. Csak és kizárólag chatelünk, meg néha videohívásozunk, régen ezt napi szinten csináltuk, mostanra olyan hetente egyszer. Ő írt rám először, most is ő szokott, bár mostanra én is írok neki. Soha nem beszélünk élőben, egyszer nem dobta fel, sőt afelé hajlik hogy kínos lenne. Plusz akárhányszor feldobom viccelődve, hogy lehetne köztünk valami, friendzonol. Minek írogat nekem ennyit?

16L


2021. nov. 25. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld meg rávenni egy talira.
2021. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd
2021. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehet van neki nője, csak nem mondja, és valamiért szimpi vagy neki, csak tépelődik, és fél elmondani az igazat, mert kedvel.
2021. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Intellektualisan kielegited, de ha egy tizeneves srac nem akar egy lannyal talalkozni aki raadasul meg tobbet is akarna akkor vagy tenyleg van neki mas csaj vagy nem jossz be neki kulsore.
2021. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen mennek még ezek a hülyeségek...de a helyedben megmondanám neki, hogy másra is fordítható ez az idő amit itt elcseszek vele.
2021. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A srác vagy b.zi vagy csak szimplán nem érdeklődik irántad.


Szerintem hagyd az egészet mielőtt még komolyabb érzelmeid lesznek.

2021. nov. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!