Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban akinek szerintem bejövök? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én különösebben nem érdeklődöm iránta nem tartom vonzónak olyan átlagos kinézetre de viszont annyira szeretnék már barátnőt hogy gondolkodom azon hogy belekezdejek. Nem ismerek túl sok lányt és ezért félek hogy nem tudok majd kapcsolatot kialakítani.

A lány az osztálytársam mivel máshonnan nem ismerek lányokat. Tudom osztálytársal nem kezdünk de nem tudom hogy mit tegyek.

16F

Nem vagyok ronda, sportos vagyok és magas.



2021. ápr. 5. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen dolog miatt ne kezdj kapcsolatba. Légy rá is tekintettel, ne csak magadra.
2021. ápr. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással NE kezd kapcsolatba. Hagyd azt a lányt békén.
2021. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj lesz majd lehetőséged biztos lányokkal ismerkedni, viszont én is pofátlanságnak tartom hogy csak azért járj vele hogy kielégítsd a vágyaidat (most persze a járásra értettem nem a szexre).
2021. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha esetleg mégis jön olyan, akivel őszintén tudnál kapcsolatot kezdeni, akkor őt csak úgy kidobod majd? Kicsit gondolj bele a helyzetébe. Fiatal lány, valószínűleg te lennél neki az első, lehet hogy odáig lenne érted. Gondold el mit művelne a lelkével ha kiderülne hogy nem is volt őszinte a kapcsolat. Inkább várd ki azt akibe szerelmes is vagy. 16 évesen még semmiről nem vagy lemaradva.
2021. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a tanulással foglalkozzál, 16 évesen nagyon korai még barátnőn gondolkodni, még ha a többieknek van is. Olyannal kezdjél csak, aki nagyon nagyon tetszik.
2021. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Személy szerint én is ezen az állásponton vagyok.
2021. ápr. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!