Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányként kezdeményezni ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként kezdeményezni ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Szóval körülbelül 5 hónapja megismertem valakit egy ifi csoportban és kétszer beszélgettünk körülbelül 2 órán keresztül és nagyon jól éreztük magunkat, nagyon hamar eltelt az idő egymás társaságában.

Aztán a beszélgetések után sokáig nem történt semmi, kicsit úgy vettem észre mintha ignorálna, viszont előtte minden alkalmat kihasznált hogy elkapja a tekintetem meg nagyon kedves volt.

Szóval ez egy kicsit összezavart és rosszul is esett mert én nagyon kegkedveltem.

Szóval a covid miatt megszűnt a csoport, valószínűleg elég sokáig így marad, és én meg gondolkoztam hogy el hívjam -e lányként én valahova.

Kávéra meg ilyesmire nem szeretném, azért az mégiscsak kellemetlen lenne, valami frappáns ötlet kéne, de azt se tudom megtegyem -e egyáltalán.

Félek a vissza utasítástól, és ha nemet mond az a csoportra is kihatna, akkor nyilván nem mennék már el olyan szívesen, pedig nagyon jól érzem magam ott.

Kicsi segítség lehet hogy mindketten 20 évesek vagyunk.

Valami tanácsotok van esetleg?


A válaszokat előre köszönöm :)



2021. nov. 29. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz kezdeményezned, a 21. században vagyunk.

Én fiúként az örömtől csattannék ki, ha egy lány elhívna valahova.😀

2021. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan kezdeményezz,

elég az is ha elhívod négyszemközt beszélgetni.

Aztán meg lesz ami lesz.

De ha tényleg kereste a tekinteted az jó jel. Na mondjuk azért ez nem annyira igaz, velem is volt ilyen hogy "szemezett" velem még minden, de mégsem kezdeményezett, szóval azért egy próbát megér.

2021. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz nyugodtan.
2021. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Frappáns" ötlet: nézz ki valami programot, ahová elmennél, és kérd meg, hogy kísérjen el, mert nem akarsz egyedül menni. Így mégsem randira hívod, és lesz miről beszélgetni.
2021. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, kezdeményezz nyugodtan.:)
2021. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, segítettek :)

Akkor ha sétálni elhívom az jó ötlet?

Más nem nagyon jut eszembe

2021. nov. 29. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, vagy üljetek be valahova, mert már azért elég hideg van! :D
2021. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol éltek, de egy kiállítás, koncert, kirándulás, mozi stb. sztem jobb, mint egy nettó séta. (#4voltam)
2021. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mozi semmiképp!!!
2021. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!