Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23-24 év fölötti nők, ti...

23-24 év fölötti nők, ti szeretitek, ha leszólítanak titeket az utcán vagy ilyen hétköznapi szituációban?

Figyelt kérdés
És azt mennyire utáljátok, ha rátok írnak?

2014. okt. 28. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szeretem mert általában pénzt vagy cigit kunyerálnak ne adj isten Jehovások
2014. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De most ismerkedési célzattal értendő.
2014. okt. 28. 21:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha van benne fantázia, egyéniség és humor, akkor szeretem. Egyébként nem.
2014. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
előttem szólónak igaza van
2014. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3: meg gondolom ha jóképű, jó állása van, és a szőke herceg fehér lovon.
2014. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ha normális és szimpi a srác,akkor örülök neki.Viszont,ha valami béna csajozós dumával jön,ami kb. annyit jelent ,hogy "megdugnálak" azt nem.
2014. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A 3. féle nők a magamfajtát szeretik ebben a helyzetben. Én mindig épp akkor találom ki, mit akarok mondani.

Viccesen, őszintén és lehetőleg egyedien mondom meg, miért tartom szépnek és mennyire .

Persze a legtöbb nőnek, akinek ilyesmit mondtam, annak volt barátja, de akkor is örültek neki, hogy nem egy tahó lökött oda egy "jó a tested édes" szöveget.

És mivel látszik az őszinteség is benne, önbizalmat is nővel nekik.

De pont az értékessége miatt, csak az kap, aki megérdemli ezt a fajta különlegességet.

2014. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert fél perc ismeretség alapján aztán nagyon el lehet dönteni, hogy ki érdemli meg, hagyjuk már...:D
2014. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
előttem szólónak igaza van
2014. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fél perc ismeretség után pontosan azt lehet eldönteni, hogy megérte-e a fél perc, vagy sem.
2014. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!