Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a fiú terve velem? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a fiú terve velem? 16L

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval 3 hónapja. Nagyon imádom , kedves velem, soha senki nem volt még ilyen. Szerintem szerelmes vagyok. Szórakozóhelyeken is szoktunk találkozgatni, a csók is megtörtént párszor. Ma este is összefutunk, nagyon izgatottan vártam már, de írta hogy kint nagyon fáznánk, és hogy menjünk majd fel a szórakozóhely közelében lévő lakásukba, ahol először azt mondta hogy a bátyja lesz otthon, de kiderült hogy az sem biztos. Szerintetek mit mondjak? Nem tudom hogy ha felmennénk mit szeretne, és ha szeretne valamit , én pedig nem akkor mit mondana erre.. Nemet mondani félek mert lehet nem tetszene neki...Valamiért annyira meg akarok felelni minden elvárásának, nagyon nem szeretném elveszíteni... Nincs nagy tapasztalatom a fiúk terén, lehet azért vagyok ilyen kétségbeesett :/

2021. dec. 11. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9-es, jobb felkészülni mindenre. Magyarországon sem egy erőszakos emberke él és ver meg nőket, lányokat, vagy akár csinál velük borzalmas dolgokat és a többi... Erőszakol.

De nyilván nem olyan tárgyra gondoltam, ami akár képes megölni is.

2021. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a lányt már rakják -..-
2021. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem tudnál nemet mondani arra, ha olyasmit szeretne amit te nem az egyenlő azzal, hogy alárendelteted magad a srácnak. Így bele mennél olyanba is amit később megbánhatsz. Tedd fel magadnak a kérdést meg ér e neked ennyit ez az egész ? Mert ha igen akkor nyugodtan menj fel hozzá és lesz ami lesz. De ha nem vagy magadban biztos akkor ne rendeltesd alá magad annak amit nem szeretnél.


A középső út, hogy felmész hozzá és ha nem tetszik akkor nemet mondasz ér otthagyod.


Így kiderül mire megy ki a játék és ha úgy van akkor meg kitalálsz egy indokot és lelépsz.


Neked kell eldöntened.

2021. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amit nem szeretnél, abba ne menj bele.
2021. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2021. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
17 a fiú, minden jó.
2021. dec. 12. 18:21
 17/19 anonim ***** válasza:
26%
Igazam volt. Felmentél, berakta?
2021. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 nem xd :)
2021. dec. 12. 19:30
 19/19 anonim ***** válasza:
16 éves leánnyal én is randiznék komáromban
2021. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!