Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok adni pár tanácsot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni pár tanácsot, egy kicsit furcsább helyzethez?

Figyelt kérdés

Buliba megismertem egy aranyos lányt, táncoltam vele majd megcsókoltam, látszólag tetszett neki. Találkozni fogok vele most először kettesben, és nem tudom miről kéne beszélnünk. Közös témákat már eléggé kiveséztük online. Hova kéne vinnem? Nincs sok lehetőség sajnos, pénzem sincs sok.


17F



2022. jan. 7. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hova valósiak vagytok?


Én mindig jobban örülök, ha valami különleges helyre visznek, ahol nincs tömegnyomor. Csak ti ketten, szép kilátás, téma pedig lehet bármi, ami csak eszedbe jut. Nyugodtan zavarba hozhatod, ha pl sokat mosolyog, dicsérd meg a mosolyát, ha éppen előtted megy, mert kikerültök valamit, jegyezd meg, hogy finom az illata. Ha azt érzi, hogy tényleg tetszik neked, biztos O is gyorsan feloldódik, ő is fog próbálkozni.

2022. jan. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én megyek le hozzá ajkára, szóval ott ő jobban fogja tudni a helyeket, én csak Google mapson néztem körül. Kevés időnk is lesz, mert nem megy úgy buszom, ott aludni az első randin fura lenne.
2022. jan. 7. 03:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy mutassa meg a kedvenc helyét, esetleg még egy forró csokira is beülhettek valahova. Nagyon max 1200Ft lehet 1. Ő biztosan tudja, hogy hol S mit szeret. Hozd fel, hogy legközelebb te várod őt vendégül ahol te élsz, ha neki nincs ellenére az utazás.
2022. jan. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg, hogy neki hova lenne kedve menni,vagy mit csinálna szivesen?


Az meg hogy miről beszélgessenek. Szerintem jön minden majd magától, meg akkor is ha mindent kibeszeltetek már neten.

2022. jan. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Faterodtól nem tudsz lejmolni egy kis lóvét, hogy ne üres zsebbel menj? Biztos adna.
2022. jan. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy szép helyet a szabadban, ahol szép a panoráma, vagy valami érdekesség látható, szépség!

Elég egy szűk óra, 1 héten belül ismételhető.:)

Magatokhoz is meghívhatod uzsonnára.

2022. jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Pl. egy ilyen szép vagy érdekes helyen fotózhatjátok egymást, mindenkinek jól jön egy olyan kép, ahol előnyösen mutat, mert szép a háttér is és aki fotózza, az is szereti, meglátja benne a szépséget.
2022. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Arról beszéljetek, ami jön. Ha nem megy a beszélgetés, akkor annyira nem illetek össze.

Te mész hozzá, úgyhogy majd ő mutat neked helyeket.

Sok sikert!:)

2022. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Ajkán volt a barátom egy ideig. Egy kis kolesz szobába volt, mi mindig ott voltunk ><

Ott aludni lehet nem, de azért majd később több időre is meg lehet oldani alvás nélkül is.

Beszélgetés pedig csak jön. Vagy ha nem, akkor mond azt épp amire gondolsz, nekem be szokott válni.

2022. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!